22 сесія сьомого скликання

Результати голосування 22 сесії сьомого скликання 27.07.2018 року 

ПРОТОКОЛ пленарного засідання 22 сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання

Прийняті рішення

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018р. (Опубліковано 31.07.2018)
 3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації. (Опубліковано 31.07.2018 )
 4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 5. Про затвердження передавального акту від комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». (Опубліковано 27.07.2018 року)
 6. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». (Опубліковано 27.07.2018 року)
 7. Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 29.12.2017 р. «Про реорганізацію Кременчуцької центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» (зі змінами 19 сесія 7 скликання від 07.03.2018р.). (Опубліковано 27.07.2018 року)
 8. Про затвердження передавального акту про передачу від Кременчуцької центральної районної лікарні до комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» майна, майнових прав та інших обов’язків. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 9. Про затвердження Програми зайнятості населення Кременчуцького району на 2018-2020 роки. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 10. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки. (Опубліковано 31.07.2018 року)
 11. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017–2021 роки». (Опубліковано 27.07.2018 року)
 12. Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018-2019 роки. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 13. Про вихід із складу засновників Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на передачу майнового комплексу Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району до комунальної власності Новогалещинської селищної ради (ОТГ) Козельщинського району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 14. Про зміни в складі Президії районної ради 7 скликання.
 15. Про затвердження складу комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дощок і пам’ятних знаків у Кременчуцькому районі. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у власності гр. Коломійця Костянтина Васильовича за межами населених пунктів на території Гориславської сільської ради (Піщанської сільської ради) Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 17. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, які знаходяться у користуванні СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «АТЛАНТА» та розташовані за межами населених пунктів на території Запсільської сільської ради (Омельницької сільської ради) Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 18. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які знаходяться у користуванні СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «АТЛАНТА» та розташовані за межами населених пунктів на території Рокитненської сільської ради (Омельницької сільської ради) Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка знаходиться у користуванні СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «АТЛАНТА» та розташована за межами населених пунктів на території Бондарівської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 20. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 21. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 22. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)
 23. Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді Фермерського господарства «АГРО ПЛЮС 7», наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області. (Опубліковано 27.07.2018 року)

 Проекти рішень та дата їх оприлюднення

 Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Верховної Ради України

Опубліковано 26.04.2018 року

 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої для ведення особистого селянського господарства, що знаходиться у власності гр. Коломійця Костянтина Васильовича за межами населених пунктів на території Гориславської сільської ради (Піщанської сільської ради) Кременчуцького району Полтавської області

Опубліковано 03.05.2018 року

Про зміни в складі Президії районної ради 7 скликання

Опубліковано 10.05.2018 року

 Про   затвердження   технічної   документації з  нормативної   грошової   оцінки   земельної ділянки сільськогосподарського призначення, наданої        для         ведення           товарного сільськогосподарського      виробництва,   яка знаходиться у користуванні  СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО)        ГОСПОДАРСТВА «АТЛАНТА»   та    розташована   за    межами населених пунктів на території Бондарівської сільської      ради   Кременчуцького      району Полтавської області

Про  затвердження  технічних   документацій    з  нормативної   грошової  оцінки   земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих        для    ведення           товарного сільськогосподарського      виробництва,    які знаходяться у користуванні  СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО)           ГОСПОДАРСТВА «АТЛАНТА»   та    розташовані   за    межами населених пунктів на території Рокитненської сільської  ради (Омельницької сільської  ради) Кременчуцького району Полтавської області

Про затвердження  технічних  документацій про  нормативну грошову оцінку  земельних ділянок                  несільськогосподарського призначення  державної  власності, наданих для розміщення  та  експлуатації    основних,    підсобних      і   допоміжних       будівель   та  поруд   підприємствами,  що  пов’язані      з користуванням надрами  (код КВЦПЗ 11.01) (розташування об’єктів інфраструктури ТОВ «Біланівський ГЗК» - кар’єру), розташованої на   території   Новогалещинської   селищної ради  Козельщинського   району  (попередня назва:      Бондарівська        сільська        рада Кременчуцького       району)    (за      межами населених пунктів) Полтавської області

Опубліковано 04.06.2018 року

Про затвердження Програми зайнятості населення Кременчуцького району на 2018-2020 роки (останнє оновлення 14.06.2018 року)

Опубліковано 06.06.2018 року

Про   затвердження   технічних    документацій    з   нормативної   грошової    оцінки   земельних ділянок  сільськогосподарського   призначення, наданих        для          ведення      фермерського господарства,   які  знаходяться  у користуванні СЕЛЯНСЬКОГО                  (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА          «АТЛАНТА» та   розташовані    за    межами    населених  пунктів на     території     Запсільської    сільської    ради (Омельницької сільської  ради) Кременчуцького району Полтавської області

Опубліковано 08.06.2018 року

Про       затвердження       технічних      документацій    по    нормативній     грошовій      оцінці      земельних ділянок   сільськогосподарського  призначення,    що перебувають   в  оренді   Фермерського господарства  «АГРО ПЛЮС 7»,        наданих         для        ведення   фермерського    господарства,      розташованих      за межами      населених      пунктів       на        території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Опубліковано 12.06.2018 року

Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих для ведення фермерського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області

Опубліковано 22.06.2018 року

Про затвердження складу комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дощок і пам’ятних знаків у Кременчуцькому районі

Про внесення змін до районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2018-2019 роки (останнє оновлення 12.07.2018)

Опубліковано 25.06.2018 року

Про внесення змін до показників районного бюджету на 2018 рік (останнє оновлення 18.07.2018)

Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 6 місяців 2018р.

Про вихід із складу засновників Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області та надання згоди на передачу майнового комплексу Зарудянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кременчуцької районної ради Полтавської області із спільної власності територіальних громад сіл Кременчуцького району до комунальної власності Новогалещинської селищної ради (ОТГ) Козельщинського району Полтавської області

Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017–2021 роки»

Опубліковано 04.07.2018 року

Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки

Опубліковано 05.07.2018 року

Про затвердження Статуту комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (останнє оновлення 18.07.2018)

Про затвердження передавального акту від комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» до комунального підприємства «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».           Додаток до передавального акту. (Останнє оновлення 12.07.2018)

Опубліковано 09.07.2018 року

Про внесення змін до рішення 17 сесії районної ради 7 скликання від 29.12.2017р. «Про реорганізацію Кременчуцької центральної районної лікарні шляхом перетворення в комунальне неприбуткове підприємство Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» (зі змінами 19 сесія 7 скликання від 07.03.2018р.)

Про затвердження передавального акту про передачу від Кременчуцької центральної районної лікарні до комунального некомерційного підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня» майна, майнових прав та інших обов’язків.

Про затвердження Статуту комунального неприбуткового підприємства Кременчуцької районної ради «Кременчуцька центральна районна лікарня»

Опубліковано 18.07.2018 року

Про скасування рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 06.01.2017р. «Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18.03.2016р. «Про умови оплати праці голови районної ради» та внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18.03.2016р. «Про умови оплати праці голови районної ради»

Про скасування рішення 10 сесії районної ради 7 скликання від 06.01.2017р. «Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18.03.2016р. «Про умови оплати праці заступника голови районної ради» та внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 18.03.2016р. «Про умови оплати праці заступника голови районної ради»

Опубліковано 24.07.2018 року