11 сесія сьомого скликання

Результати голосування 11 сесії сьомого скликання 24.03.2017 року

 1. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради України Андрія Парубія, Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана.
 2. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до міського голови м. Львова Садового А.І. та депутатів Львівської міської ради.
 3. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо підтримки торговельної блокади тимчасово окупованих територій України.
 4. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради до Полтавської обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації щодо створення госпітального округу на базі Кременчуцької центральної районної лікарні.
 5. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2016 році.
 6. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів Національної поліції на території Кременчуцького району у 2016 році.
 7. Про звіт тимчасової контрольної депутатської комісії Кременчуцької районної ради по вивченню питання життєдіяльності населення села Єристівка Пришибської сільської ради та жителів Кременчуцького району в умовах проведення гірничо – видобувних робіт гірничо – збагачувальними комбінатами.
 8. Про звіт директора КП «Архбудпроект» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність установи у 2016 р.
 9. Про районну комплексну Програму “Профілактики правопорушень на 2017-2020 роки”.
 10. Про затвердження Програми «Застосування інноваційних технологій при діагностиці та лікуванні серцево - судинних хвороб в кардіологічному відділенні Кременчуцької центральної районної лікарні».
 11. Про затвердження районної Програми «Цукровий та нецукровий діабет» на 2017 рік.
 12. Про районну Програму соціально-культурних заходів на 2017 рік.
 13. Про Програму розвитку та матеріально-технічного забезпечення відділу з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг Кременчуцької районної державної адміністрації на 2017 рік.
 14. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2017-2021 роки».
 15. Про внесення змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім'ї та молоді Кременчуцького району на 2017-2018 роки.
 16. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту ветеранів війни на 2014-2017 роки.
 17. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.
 18. Про внесення змін до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2016-2020 роки («Довкілля-2020»).
 19. Про підвищення тарифних розрядів педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти, які фінансуються з районного бюджету.
 20. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
 21. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.
 22. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 23. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.
 24. Про виконання програм з різних напрямків діяльності, прийнятих районною радою.
 25. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 26. Про затвердження списку присяжних Кременчуцького районного суду Полтавської області.
 27. Про призначення головного лікаря комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
 28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Пухальщина Ялинцівської сільської ради.
 29. Про надання дозволу Кременчуцькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.
 30. Про звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до депутатів Полтавської обласної ради.

ПРОТОКОЛ пленарного засідання 11 сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання