Вакантні посади

Кременчуцька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

головного спеціаліста загального відділу

 

Документи приймаються впродовж 30 календарних днів із дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: 39600, Полтавська обл, м. Кременчук, вул. Соборна 14/23, Кременчуцька районна рада (ІІ поверх, кабінет №203, начальник загального відділу Світлана ГРИНЬ, телефон для довідок:74-21-64 (моб. 0675405548).

Прийом документів для участі в конкурсі продовжено до 18 лютого 2022 року включно у зв’язку відсутністю претендентів на зайняття вакантної посади.

 

З вимогами до кандидатів та переліком документів можна ознайомитись в загальному відділі КРеменчуцької районної ради каб. 203. або за номером телефону (моб. 0675405548).

 

Конкурсна комісія

 

 Відповідно до розпорядження голови районної ради від 23.12.2021р. № 144-к Кременчуцька районна рада з 24 грудня 2021р. оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста загального відділу Кременчуцької районної ради.

Вимоги до претендентів:

- громадянство України;

- освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп'ютері з відповідними програмними засобами;

- знання діловодства.

         Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про запобігання корупції";

- копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Додаткова інформація стосовно основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається працівником Кременчуцької районної ради, відповідальним за кадрову роботу.

Від громадян, які досягли граничного віку перебування на службі в органах місцевого самоврядування (65 років), заяви для участі у конкурсі не приймаються.

Телефони для довідок: (0536)74-21-64 (моб.0675405548).

Конкурсна комісія