Персональний склад постійних комісій Кременчуцької районної ради восьмого скликання

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики та інвестиційної діяльності

1.Микола ГУДИМ – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність» – голова комісії

2.Ігор ШКОЛОВИЙ – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

3.Олег БЕЛЬСЬКИЙ – член депутатської фракції «Рідне місто»

4.Сергій СУПРУН – член депутатської фракції «Рідне місто»

5.Владислав МІЗІН – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

6.Тетяна ГУСАР – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність»

7.Марія ІВАНЧЕНКО – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, надр та екології

1.Сергій ЗАХОЖИЙчлен депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність» голова комісії

2.Юрій КІРЄЄВ – член депутатської фракції «Рідне місто»

3.Петро КОВАЛЬЧУК – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

4.Віталій БУЛЕНКО – член депутатської фракції ПП «ДОВІРА»

5.Олександр КАЗИМ-ЗАДЕ – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

6.Ірина ЮРЧЕНКО – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

7.Марина ДОЦЕНКО – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань будівництва, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою, приватизації

1.Віталій ЗАНІЗДРА – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» – голова комісії

2.Анатолій КЛИМЕНКО – член депутатської фракції ПП ВО «Батьківщина»

3.Яна КУЛЬЧИНСЬКА – член депутатської фракції ПП «ДОВІРА»

4.Андрій НАПАДАЙЛО – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

5.Віталіна БИЛІМ – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

6.Катерина КРИЖАНОВСЬКА – член депутатської фракції «Рідне місто»

7.Микола МОШКІВСЬКИЙ – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань самоврядування, адміністративно-територіального устрою, депутатської діяльності та етики,

законності, правопорядку та боротьби з корупцією

1.Сергій ЧИНЧИК – член депутатської фракції ПП «ДОВІРА»голова комісії

2.Раїса ГЕРАСИМЕНКО – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність»

3.Тетяна ШАПОВАЛ – член депутатської фракції ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

4.Андрій ДРОФА – ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

5.Володимир ОНИЩЕНКО – член депутатської фракції «Рідне місто»

6.Ніна СІНЕЛЬНИК – член депутатської фракції ПП ВО «Батьківщина»

7.Наталія ЗАВОДЧІКОВА – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму, зв’язків із засобами масової інформації,

охорони здоров’я та соціального захисту населення

1.Олег ШАПОВАЛ – член депутатської фракції ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»голова комісії

2.Михайло КРАВЧЕНКО – член депутатської фракції ПП ВО «Батьківщина»

3.Тетяна ДІХТЯРЕНКО – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність»

4.Віталій ВОЛОШКО – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

5.Руслан СКРИЛЬНІК – член депутатської фракції ПП ВО «Батьківщина»

6.Лариса ДЗЮБА – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

7.Сергій КУДЕЛЯ – член депутатської фракції ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

8.Радомир СЕРБІН – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

9.Ольга ЛОБОВА – член депутатської фракції «Рідне місто»

10.Євгеній ЧІП – член депутатської фракції ПП «ДОВІРА»

11.Світлана КРАМАРЕНКО – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

12.Світлана ОСТАПЕНКО – член депутатської фракції ПП «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

13.Тамара КІР’ЯН – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність»

 

 

Постійна комісія Кременчуцької районної ради

з питань транспорту і зв’язку, підприємництва, промисловості

1.Олег КАГАЛ – член депутатської фракції «Рідне місто»голова комісії

2.Євгеній ТАРАНУХА – член депутатської фракції ПП «Європейська Солідарність»

3.Вікторія ШЛЯХОВА – член депутатської фракції «Рідне місто»

4.Кристина КАЛАШНИКОВА – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

5.Сергій ГОРОБЕЦЬ – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

6.Олександр ТИМЧЕНКО – член депутатської фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ»

7.Юрій ГРИЦИК – член депутатської фракції ПП ВО «Батьківщина»

8.Антон САМАРКІН – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»

9.Олексій ДОВБИШ – член депутатської фракції «ЗА МАЙБУТНЄ»