Відбулася перша сесія Кременчуцької районної ради восьмого скликання

Сьогодні, 26 листопада 2020 року, відбулася перша сесія Кременчуцької районної ради восьмого скликання, на якій було оголошено підсумки виборів депутатів районної ради та визнано їхні повноваження.
З п'ятдесяти чотирьої обраних до Кременчуцької районної ради на сесії були присутні п'ятдесят депутатів, які урочисто прийняли Присягу депутата Кременчуцької районної ради, право оголосити яку було надано найстаршому депутатові нового скликання Володимиру ОНИЩЕНКОВІ.  
Цього дня шляхом проведення таємного голосування було обрано голову Кременчуцької районної ради - ним став Антон САМАРКІН, набравши для цього необхідну кількість голосів. Інший кандидат на дану посаду, Олег ШАПОВАЛ, поступився йому в цьому.
За пропозицією новообраного голови районної ради кандидатом на посаду заступника голови було визнано Дмитра КОЛОТІЄВСЬКОГО, який після проведення таємного голосування також набрав достатню кількість голосів. Тож, відсьогодні Кременчуцька районна рада отримала нових очільників. 
Також цього дня було прийнято ряд рішень, які стосувалися звільнення попередніх голови та заступника районної ради у зв'язку із закінченням строку повноважень та умов оплати праці новообраних голови та заступника голови районної ради.