З візитом до ветеранів

26 вересня очільники району завітали з візитом до ветеранів Великої Вітчизняної війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у центральній районній лікарні та Кременчуцькому госпіталі для інвалідів війни. Зокрема, голова районної ради Василь Кравченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль та голова ради районної організації ветеранів Іван Паліївець відвідали стаціонарні відділення ЦРЛ та тепло привітали учасників Великої Вітчизняної війни, які перебувають в даний час на лікуванні.

В цей час у госпіталі з ветеранами зустрілися заступник голови райдержадміністрації Олена Бичкова та заступник голови ради районної організації ветеранів Олексій Щербуха.

Зустріч з ветеранами пройшла в теплій атмосфері. Відбувся обмін інформацією. Гості розповіли про роботу державних установ щодо забезпечення соціального захисту ветеранів в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича та розвиток ветеранського руху.

Ветерани мали нагоду поставити ряд питань та отримати вичерпну відповідь.

Керівники району привітали ветеранів із 70-річчям визволення лівобережної частини Кременчуцького району, побажали здоров’я, миру, благополуччя та вручили цінні подарункові набори.