Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2 фаза» в дії

6 вересня у приміщенні районної ради відбувся форум з  координації впровадження Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2 фаза». Прибули на форум представники сільських рад – учасники проекту ПРООН, працівники апарату районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, очільники громадських об’єднань. Головував на засіданні заступник голови районної ради Василь Камський.

Про виконання договорів, укладених між громадськими  та підрядними організаціями по впровадженню та реалізації Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 2 фаза» в населених пунктах Кременчуцького району, доповіла радник голови районної ради Тетяна Дворова. Зокрема, доповідач зупинилася на невиконанні строків робіт згідно з укладеними договорами між громадськими та підрядними організаціями (переможцями тендерів).

Не приступила до робіт підрядна організація ТОВ «Адамант-БР» , яка уклала договір з громадськими організаціями «Центр громади» та «Горизонт -2012» на виконання робіт по зовнішньому освітленню вулиць населених пунктів Кам’яні Потоки та Піщане. Причиною є відсутність проектних розрахунків потужностей існуючих електромереж  при додатковому навантаженню нових потужностей. Приступило до виконання робіт ТОВ «Архікад-С» в Омельницькому НВК, але з відхиленням від проектної документації та низькою якістю робіт. Громадська організація «Бурти» до цього часу не визначилася з проведенням тендеру на виконання робіт.

Також Тетяна Дворова доповіла про створення районного наглядового комітету з якості реалізації Проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», про склад районного наглядового комітету та його положення. Звернулась до членів форуму з проханням сприяти та підтримати прискорення реалізації проекту.

По другому питанню виступив Василь Камський, заступник голови районної ради , заступник голови наглядового комітету. Так, він доповів про виконання робіт з реалізації енергозберігаючих заходів з виконанням капітального ремонту  в Омельницькому НВК, про відхилення робіт від проектної документації , про недоліки (дефекти) та недоробки при виконанні робіт. Комісія з якості побувала на об’єкті та виявила більш як по 10 пунктах договору  відхилення, порушення строків виконання робіт. Зачитав акт перевірки від 02.09.2013р.,  складений комісією з якості реалізації Проекту. Зосередив увагу присутніх на тому, що акт виконаних робіт може бути підписаний тільки після усунення всіх недоробок.

Потім громадські організації відзвітували про стан виконання робіт в рамках укладених договорів: Ірина Кай, голова Кам’янопотоківської сільської громадської організації «Центр громади», доповіла, що громадська організація готова до реалізації проекту, декларація зареєстрована; Наталя Єременко, голова Піщанської сільської громадської організації «Горизонт-2012», доповіла, що після розрахунку потужностей електромереж підрядна організація приступить до виконання робіт.