Відбулася двадцять перша сесія Кременчуцької районної ради

25 липня відбулося пленарне засідання двадцять першої сесії Кременчуцької районної ради, яке провів голова ради Василь Кравченко. У його роботі взяли участь заступники голови районної державної адміністрації Олександр Тютюнник та Олена Бичкова, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Насамперед депутати затвердили порядок денний сесії, до якого за поданням голови райдержадміністрації було внесено додатково п’ять проектів рішень, що вимагають негайного розгляду. Усі питання були детально опрацьовані на засіданнях постійних депутатських комісій та погоджені президією районної ради, і рекомендовані до розгляду на пленарному засіданні.
Першим питанням депутати заслухали інформацію про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Олени Чирви, яка напередодні подала таку заяву. Депутати задовольнили прохання Олени Чирви та вирішили рекомендувати районній територіальній виборчій комісії у відповідності до ст. 78 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» провести заміщення вибувшого депутата, обраного за списком від Кременчуцької районної організації партії «Фронт змін».

Далі, згідно затвердженого порядку денного, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко представив на розгляд депутатів блок фінансових питань. Більшістю голосів були прийняті рішення «Про передачу міжбюджетних трансфертів на 2014 рік Кременчуцькій міській раді», «Про передачу міжбюджетних трансфертів в 2013 році», «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року», «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік».

Тетяна Дворова, радник голови районної ради, доповіла про внесення змін до цільової комплексної Програми впровадження в Кременчуцькому районі другої фази проекту Європейського Союзу (ЄС) та Програми розвитку Організації Об’єднаних націй (ПРООН) «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду на 2012 – 2015 роки» у зв’язку  з необхідністю уточнення обсягу фінансових ресурсів для виконання мікропроектів громад району. Цього питання стосувалось і наступне рішення «Про внесення доповнень до Положення про порядок формування та використання коштів цільового фонду районного бюджету», згідно якого тепер є можливість виділяти кошти для реалізації проектів громадських організацій.

Заступник голови районної ради Василь Камський доповів про надання згоди Кременчуцькій центральній районній лікарні на передачу в оренду частини комунального майна.

В ході пленарного засідання виступила секретар районної територіальної виборчої комісії Марія Пасько, яка повідомила про прийняте рішення про реєстрацію депутата районної ради, наступного за черговістю кандидата за списком від Кременчуцької районної організації партії «Фронт змін», Євгенія Фисана. Василь Кравченко привітав Євгенія Фисана та побажав активної і плідної роботи на благо громади району.