Святкуємо День Конституції України

Напередодні Дня Конституції України у селі Піщане відбулися районні заходи з нагоди 17-й річниці Контитуції України та Дня молоді. Сільські голови, працівники державних установ, молодь, жителі навколишніх сіл зібралися, аби відсвяткувати та позмагатися у різних конкурсах та змаганнях, організованих для громади з нагоди цих свят.

На урочистостях до учасників та гостей свята звернулися з вітальними словами голова районної ради Василь Кравченко та перший  заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль.

Наголосивши на важливості та знаковості конституційних норм та законів у нашому житті, керівники району окремо привітали молоде покоління, відзначивши його роль у поступальному розвитку нашої держави. Побажали усім здоров’я, впевненості у майбутньому нашої держави та плідної праці на благо району та всієї України.

З нагоди свята кращим представникам громади Кременчуччини були вручені грамоти районної державної адміністрації та районної ради.

Потім усіх розважали колективи художньої самодіяльності. Аматорському вокальному колективу «Світанок» Запсільського сільського клубу очільники району висловили свої привітання з нагоди отримання звання «народний» та урочисто вручили відповідне посвідчення.

У рамках святкових заходів привітали і ветеранів спорту. Напередодні, в м. Генічеськ відбувся чемпіонат України з футболу серед ветеранів 40 років і старше та 50 років і старше. Завдяки підтримці голови райдержадміністрації, Почесного президента федерації футболу Юрія Нагорного, команда Кременчуцького району стала чемпіоном України.

Також для молоді було організовано парад наречених, які представляли різні територіальні громади, легкоатлетичний забіг, змагання з шашок та шахів, проведено турнір з міні-футболу та гру “Квест”.

Дітям особливо припало до душі свято морозива, караоке, робота тиру та містечко молодих майстрів.