Відбулися засідання постійних комісій районної ради

20 червня  відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були попередньо обговорені питання порядку денного чергової, двадцятої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь заступники голови районної державної адміністрації, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації та районної ради, керівники служб, організацій та підприємств району.
На спільному засіданні, де головував депутат районної ради Олександр Степаненко,  було розглянуто проект порядку денного двадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої заплановано провести 27 червня. Короткий огляд сесійних питань зробив заступник голови районної ради Василь Камський. Після обговорення та розгляду усіх пропозицій, депутати рекомендували до розгляду питання порядку денного.
Потім депутатські комісії працювали окремо, розглянувши профільні питання. Зокрема, комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності під головуванням Олександра Степаненка розглянула бюджетні питання: «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року», «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік», «Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 21 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік», «Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації», «Про прийняття міжбюджетних трансфертів у 2013 році», які доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко.
Проект Програми розвитку малого підприємництва на 2013 – 2014 роки  представила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Надія Кобзарь, а начальник управління праці та соціального захисту населення Віктор Приходько висвітлив питання «Про передачу субвенції з Кременчуцького районного бюджету до Кременчуцького міського бюджету для надання реабілітаційних послуг дітям - інвалідам Кременчуцького району в міському Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів департаменту праці та соціального захисту населення виконкому Кременчуцької міської ради». Після обговорення та узгодження всіх пропозицій депутати прийняли висновки постійної комісії, якими рекомендували сесії затвердити вищевказані питання на пленарному засіданні.

На засіданні комісії з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології, яке провела секретар комісії Марія Хомутенко, депутати погодили проекти рішень «Про внесення змін до Програми соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік», «Про погодження надання в користування мисливських угідь» та заслухали звіт про роботу комісії.


Депутати постійної комісії районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення, яку провів Іван Паліївець, заслухали начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Віктор Приходько, який  доповів про  виконання Програми зайнятості населення на 2012 – 2013 роки та представив проект нової Програми зайнятості населення на 2013 – 2017 роки.

 

Комісія з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації спільно з комісією транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу під керівництвом Вадима Ткаченка та Михайла Крамаренка розглянули питання «Про хід виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 роки», «Про внесення змін та доповнень до районної Програми безпеки дорожнього руху на 2011 - 2015 роки» та «Про зміни в складі постійних комісій районної ради».

На розгляд комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту були запропоновані проекти рішень «Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та «Про оздоровлення дітей та молоді в 2013 році», які комісія рекомендувала до розгляду на пленарному засіданні сесії.

Комісія з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності, яку провів Олександр Мулявка, заслухала начальника відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Олександра Чернишова по питаннях газифікації населених пунктів та об’єктів комунальної власності Кременчуцького району та стану виконання Програми розроблення містобудівної документації у Кременчуцькому районі на період 2012 – 2015 роки. Начальник відділу майна районної ради Вікторія Носуль доповіла по питаннях управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району та представила проект рішення «Про затвердження розпоряджень голови районної ради».

Загалом цього дня депутатами було опрацьовано та рекомендовано до розгляду на сесії 21 проект рішення.