Громадські організації запрошують до участі в конкурсі ліцензованих підрядників

Запрошення до участі в Конкурсі

1. Кременчуцька районна громадська організація «Спільна праця» та Програ­ма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - II») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту: «Енергозберігаючі заходи в Омельницькому НВК з виконан­ням капітального ремонту (часткова заміна заповнень віконних та дверних прорізів) Омельницького навчально-виховного комплексу «Ліцей - інтернат - дошкільний навчальний заклад» по вул. Леніна, 65 у с. Омельник Кременчуць­кого району Полтавської області». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адре­сою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Омельник, вул. Леніна, буд. 65, кімн. З1 (третій поверх). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів від дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 16-ої години 26 квітня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адре­сою, що зазначена вище, або за телефоном (0563) 73-89-31.

Контактна особа - Локтєва Лариса Анатоліївна; мобільний телефон 067-299 - 96 - 55.

Запрошення до участі в Конкурсі

1.  Кременчуцька районна громадська організація «БУРТИ» та Програ­ма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репу­тацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи шляхом будівни­цтва зовнішнього електроосвітлення вулиць Комарова, Космонавтів, Чкалова, Зелена в с. Бурти Кременчуцького району Полтавської області». Робо­ти пов'язані з будівництвом зовнішнього освітлення вулиць. Підрядники повинні мати досвід проведення робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 39760, Полтавська область, Кременчуцький район с. Білецьківка, вул. Леніна, 231 (пн. - чт. з 8-ої год. до 17-ої год., пт. -з 8-ої год. до 16-ої год.). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів від дати розкрит­тя Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 10-ої год. 26 квітня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повер­таються учасникам тендеру нерозкритими.

3.  Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адре­сою, зазначеною вище, або за телефонами: (0536) 73-41-31, 098-99-25-503. Контактна особа - Саідова Віталіна Віталіївна (тел.097-464-22-98).

Запрошення до участі в Конкурсі

1. Кременчуцька районна громадська організація «ЦЕНТР ГРОМАДИ» та Про­грама розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в с. Кам'яні Потоки Кременчуцького району Полтавської області. Будівництво мережі зовнішнього електроосвітлен­ня с. Кам'яні Потоки (вулиця Щорса)»: підвішування самонесучого ізольованого дроту на опорах, установлення світильників на кронштейні, монтажні роботи, установлення щита керування освітленням та шафи обліку освітлення.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого ступеня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адре­сою: с . Кам'яні Потоки, вул. Леніна, 19.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти ) днів від дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 12-ої години 26 квітня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учас­ників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном: 73-02-43.

Контактна особа - Кай Ірина Вадимівна (тел. 067-597-46-28)

Запрошення до участі в Конкурсі

1. Кременчуцька районна громадська організація «Горизонт-2012» та Про­грама розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репута­цією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи шляхом реконструкції мережі зовнішнього електроосвітлення вул. Київської в с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області». Перелік основних видів передбачених робіт:

- підвішування самонесучого ізольованого дроту на опорах - 2,84 км;

- встановлення світильників ЖКУ 13-70 із люмінесцентними лампами на кронштейні - 67 шт.;

-  встановлення щитів керування освітленням - 2 шт.;

- встановлення реле часу програмоване - 2 шт..

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об'єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Полтавська область, Кременчуцький район, с. Піщане, вул.Київська, 104 в при­міщенні сільської ради. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів від дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 14-ої години 26 квітня 2013 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наяв­них учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адре­сою, зазначеною вище, або за телефонами: 067-924-50-47; 067-951-69-68.

Контактна особа - Єременко Надія Олександрівна.