Відбулася дев'ятнадцята сесія районної ради шостого скликання

13 березня відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії Кременчуцької районної ради, яке провів голова районної ради Василь Кравченко. У його роботі взяли участь депутати обласної ради Онисій Петращук та Іван Панасенко, голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Юрій Нагорний, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Коваль, Олександр Тютюнник, Олена Бичкова, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

До  роботи пленарного засідання перед депутатами виступили учасники пікету, організованого у зв’язку з розглядом питання «Про схему планування території Кременчуцького району Полтавської області». Свою позицію висловили народні депутати України, депутати обласної ради та інші.

Після відкриття сесійного засідання депутати   затвердили порядок  денний, знявши з розгляду питання  «Про схему планування території Кременчуцького району Полтавської області»та прийнявши рішення про створення комісії, яка вивчатиме підняті громадою проблеми. Також додатково в порядок денний, за пропозицією голови райдержадміністрації, було внесено питання «Про внесення доповнення до районної комплексної Програми профілактики правопорушень на 2011 – 2015 рік».

Згідно повістки денної першим виступив голова районної ради Василь Кравченко із звітом про роботу за 2012 рік.

Потім депутати розглянули звіти про роботу, які представили прокурор району Анатолій Ковальчук та заступник начальника Кременчуцького районного відділу УМВС України в Полтавській області Дмитро Свіріпа,  та прийняли відповідні рішення «Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2012 році» та «Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2012 році».

Звітував також про роботу постійної комісії районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення голова цієї комісії Іван Паліївець.

Заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник представив на розгляд ради програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки та соціального розвитку сільських населених пунктів Кременчуцького району на 2013 рік.

Одноголосно було прийнято ряд питань освітньої та медичної тематики.

Заступник голови районної ради Василь Камський представив блок питань щодо управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.

Незважаючи на детальне обговорення на профільній комісії, дебати знову викликало питання «Про погодження надання в користування мисливських угідь». Виступили з цього приводу депутати Василь Покотило, Сергій Зінченко, Олександр Ситюк, заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, Келебердянський сільський голова Тетяна Марченко.  Більшістю голосів рішення із доповненнями все-таки було прийнято.

У «Різному» Василь Кравченко висловив свої вітання  Омельницькому сільському голові Олександрі Шереметьєвій з нагоди вручення державної нагороди України -  ордену княгині Ольги ІІІ ступеня та представив присутнім начальника управління Держземагентства у Кременчуцькому районі Віталія Надошу.