Скликається дев'ятнадцята сесія Кременчуцької районної ради

27 лютого прийнято розпорядження про скликання дев'ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 13 березня 2013 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Звіт голови районної ради про роботу за 2012 рік.
 2. Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у 2012 році.
 3. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у 2012 році.
 4. Про схему планування території Кременчуцького району Полтавської області.
 5. Про звіт голови постійної комісії районної ради з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення.
 6. Про внесення змін до додатку № 3 «Мінімальні орендні ставки за використання нерухомого майна спільної власності територіальних громад району» затвердженого рішенням 14 сесії районної ради 6 скликання від 06.06.2012 року.
 7. Про заходи по забезпеченню управління майном спільної власності територіальних громад Кременчуцького району.
 8. Про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району.
 9. Про погодження надання в користування мисливських угідь.
 10. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 11. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації, заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.