Відбулася вісімнадцята сесія районної ради шостого скликання

13 лютого відбулося пленарне засідання вісімнадцятої сесії Кременчуцької районної ради, у роботі якого взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Юрій Нагорний, заступники голови районної державної адміністрації Олександр Коваль, Олександр Тютюнник, Олена Бичкова, сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Також на засідання прибули Народні депутати України Юрій Бублик та Олег Сиротюк, депутати обласної ради Онисій Петращук та Володимир Ярмола, депутат Кременчуцької міської ради Віктор Бугайчук, голова комітету захисту Конституційних прав громадян Людмила Шаповалова, та інші. Вів пленарне засідання  голова Кременчуцької  районної ради Василь Кравченко.

Перед відкриттям пленарного засідання депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять Лева Алещенка, Почесного громадянина Кременчуцького району, лікаря-хірурга вищої категорії Кременчуцької ЦРЛ, Заслуженого лікаря України, Відмінника охорони здоров’я, який на 76-му році передчасно пішов із життя  10 січня 2013 року.
Перед винесенням на голосування порядку денного сесії голова районної ради Василь Кравченко повідомив, що в ході підготовки голова райдержадміністрації вніс пропозиції зняти з розгляду пленарного засідання, у зв’язку з необхідністю доопрацювання, питання «Про районну Програму  забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, допомоги та лікування ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2013 рік» та питання «Про схему планування території Кременчуцького району Полтавської області». Із коментарями до питання про схему планування району виступили депутат районної ради Ганна Капустян, народні депутати України Юрій Бублик та Олег Сиротюк. Загалом депутати районної ради одностайно зняли з розгляду вищевказані питання.

Після затвердження порядку денного та регламенту роботи пленарного засідання, депутати перейшли до безпосереднього розгляду питань.

Першим виступив голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний із звітом про виконання Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району за 2012 рік. Підкресливши, що за показниками економічного і соціального розвитку у 2012 році район займає - 12-13 місце серед 25 районів  області, доповідач коротко охарактеризував стан розвитку усіх сфер та галузей життя району. Наостанок Юрій Нагорний наголосив, що консолідація зусиль місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування й надалі буде зосереджена на питаннях досягнення економічної стабілізації,

підтримку найуразливіших верств населення, забезпечення ефективної політики зайнятості, поступового підвищення рівня економічної активності та створення умов для економічного зростання. До обговорення звіту активно долучилися усі присутні. Зокрема, депутати районної ради Ганна Капустян, Олександр Мулявка, народні депутати України Юрій Бублик та Олег Сиротюк.

Далі начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко представив звіт про виконання районного бюджету за 2012 рік. Затвердивши його, депутати також прийняли інші фінансові питання.

Було винесено на затвердження сесії ряд районних програм медичної, культурної, спортивної та екологічної сфер життєдіяльності району.

Зокрема, депутатами одноголосно прийнято Програму соціально-культурних заходів на 2013 рік, Програму «Молодь Кременчуччини» на 2013 рік, Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки, Програму протидії захворюванню на туберкульоз у 2013 – 2016 роках, комплексну програму забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на період 2013-2015 роки, Комплексну цільову Програму заліснення земельних угідь Кременчуцького району Полтавської області на період 2013-2015 роки та продовжено термін дії Програми соціального розвитку сільських населених пунктів.

Заступник голови районної ради Василь Камський доповів по питаннях: надання згоди на передачу у господарське відання майна, яке знаходиться в оперативному управлінні; про керівників суб’єктів господарювання спільної власності територіальних громад району; про вихід зі складу співзасновників Кременчуцької редакції районного радіо «Ера»; про погодження надання в користування мисливських угідь та про затвердження розпоряджень голови районної ради.

У «Різному» Василь Кравченко представив присутнім виконуючого обов’язки начальника Кременчуцького райвідділу УМВС в Полтавській області Володимира Зеленського, який змінив на цій посаді Олександра Яцика.