Скликається вісімнадцята сесія Кременчуцької районної ради

31 січня голова районної ради Василь Кравченко підписав розпорядження про скликання вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 13 лютого 2013 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23).

На розгляд ради виносяться питання:

 1. Звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного та соціального розвитку Кременчуцького району за 2012 рік, та про здійснення делегованих районної радою повноважень.
 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2012 рік.
 3. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2013 рік.
 4. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 5. Про виконання програм з різних напрямків діяльності, прийнятих районною радою.
 6. Про схему планування території Кременчуцького району Полтавської області.
 7. Про комплексну програму забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на період 2013 – 2015 роки.
 8. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013 – 2016 року.
 9. Про Програму «Молодь Кременчуччини» на 2013 рік.
 10. Про Програму соціально-культурних заходів на 2013 рік.
 11. Про затвердження Статуту Кам’янопотоківської загальноосвітньої школи І ступеня Кременчуцького району Полтавської області в новій редакції.
 12. Про надання дозволу відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту на списання багаторічних насаджень Максимівського навчально-виховного комплексу.
 13. Про внесення змін та доповнень до рішення сімнадцятої сесії шостого скликання районної ради від 21 грудня 2012 «Про приймання – передачу майна спільної власності територіальних громад району з балансу Кременчуцької центральної районної лікарні на баланс Кременчуцького районного центру первинної медико-санітарної допомоги».
 14. Про внесення змін до додатку 1 рішення сімнадцятої сесії шостого скликання сімнадцятої сесії шостого скликання районної ради від 21 грудня 2012 року «Про затвердження штатного розпису комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико – санітарної допомоги».
 15. Про комплексну цільову  Програму заліснення земельних угідь Кременчуцького району на період 2013 – 2015 роки.
 16. Про продовження терміну дії Програми соціального розвитку сільських населених пунктів на 2012 рік до 01.07.2013 року.
 17. Про надання згоди на передачу у господарське відання майна, яке знаходиться в оперативному управлінні.
 18. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
 19. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.

 

(У розділі "Матеріали до чергової сесії" Ви можете ознайомитися із проектами рішень.)