Вітаємо працівників місцевого самоврядування із професійним святом!

Цими днями Україна відзначає День місцевого самоврядування – свято кожного, хто працює в представницьких органах територіальних громад, хто діє завдяки і на благо громаді.

7 грудня у актовій залі Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка зібралася дружна сім’я працівників місцевого самоврядування Кременчуччини на чолі з головою районної ради Василем Кравченко: сільські голови, депутати рад різних рівнів, представники сільських рад, ветерани місцевого самоврядування, почесні громадяни району. Привітати їх із професійним святом прибули голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний,

його заступники, начальники управлінь та відділів виконавчої гілки влади району, очільники освітянських, медичних  установ, керівники та працівники організацій різних форм власності і напрямків діяльності.

Насамперед до присутніх із вітальним словом звернувся голова районної ради Василь Кравченко, який відмітив у своїй доповіді все, що вдалося зробити за рік. Це і  вирішення питання газифікації села Демидівка, яку змогли завершити в тісній співпраці сільської, районної,  обласної рад та районної державної адміністрації; введення в дію спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Піщане;

закупівля у цьому році 3 шкільних автобусів вартістю майже 1 млн. грн., що дало змогу  зняти проблему підвезення учнів на території Білецьківської, Камянопотоківської та Майбородівської сільрад. Принципова постановка проблем екологічного характеру у районній раді дозволила поліпшити питання водозабезпечення сіл Бондарівської та Запсільської сільрад, отримати кошти екологічного фонду обласного бюджету для поліпшення роботи регіонального ландшафтного парку "Кременчуцькі плавні".  

Відмітив Василь Кравченко і роботу, яка була проведена по запитах та зверненнях депутатів. Так, по депутатському запиту Панченка Миколи, за участю Кобелячківського сільського голови Черепахи Таїсії відремонтовано місцевий ФАП та приміщення музею. Загалом тільки  з цільового районного бюджету виділено 50 тис. гривень. Депутатські запити Марії Хомутенко стосовно заміни вікон в Омельницькому НВК та відновлення роботи Варакутянського ФАПу  були вирішені за кошти цільового фонду районного бюджету в сумі 55 тис. грн., сільського бюджету та залучених спонсорських коштів. Результатом звернення депутатів Лариси Краплини, Ольги Шаповал, Василя Камського стало виділення коштів із цільового фонду районного бюджету на виконання районної програми "Освіта Кременчуцького району 2011-2015", в рамках якої частково замінено на пластикові  вікна у Ялинцівському та Демидівському НВК, а також у Піщанській гімназії. Нарікання батьків учнів Рокитненської ЗОШ та батьків дошкільного дитячого закладу в селі П’ятихатки на температурний режим у навчальних закладах стали предметом розгляду на засіданні депутатської комісії. В результаті було виділено понад 150 тис. грн.  коштів районного бюджету для заміни вікон. За депутатським зверненням Беркели Олени про газифікацію вчительського будинку в селі В.Терешківка районною радою виділено 20 тис. грн. Тепло заявником отримано, проблему вирішено. Поліпшення матеріально-технічного стану ФАПу села  Недогарки стало можливим після звернення депутатів районної ради Валентини Носенко, Володимира Сіори, при активній участі сільського голови Віри Пащенко: 30 тис. грн. з цільового фонду районного бюджету та 70 тис. грн. з сільського було використано на цьому об'єкті.  До активу депутатської діяльності Любов Шевченко зараховано організацію заходів по ремонту Садківської медамбулаторії. Тут здійснена повна заміна вікон на суму понад 100 тис. грн. з цільового фонду районного бюджету.

Виконання вищенаведених депутатських запитів та звернень стало можливим після проведеної системної послідовної роботи по наповненню цільового фонду районного бюджету. Загалом за 2 останні роки залучено додатково більше 2 млн. грн. Крім того, немало проблем вирішувалося шляхом надання товарів або послуг. Так, в кінці 2011  та у 2012 роках, за домовленістю з керівництвом НПЗ, район отримав  пально - мастильних матеріалів для забезпечення  роботи швидкої допомоги  на суму понад 150 тис. гривень.

Окресливши здобутки та плани на майбутнє Василь Кравченко назвав кращих сільських голів району, серед яких Анна Самойлюк , Леонід Заіченко, Наталія Гориславець, Андрій Пиріг, Микола Загаров, Тетяна Марченко, Таїса Черепаха, Тамара Голуб, Анатолій Крівченко, Віра Пащенко, Олександра Шереметьєва, Олександр Красницький, Валентина Городянко, Олена Лагай, Олександр Похитон, Любов Бовбас, Олександр Краплина.

Також голова районної ради щиро побажав колегам та гостям свята здоров’я, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх добрих починаннях заради процвітання нашої Батьківщини.

Щиро та сердечно привітав працівників місцевого самоврядування голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний. Подякувавши за тісну співпрацю, підтримку, взаєморозуміння та бажання спільно працювати на позитивний результат, він побажав усім міцного здоров’я, щастя, професійних здобутків та оптимізму. А також нових успіхів на благо жителів Кременчуцького району та народу України.

За значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну громадянську позицію, сприяння вирішенню проблем життєдіяльності територіальної громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування Василь Кравченко та Юрій Нагорний вручили ряду депутатів та працівників районної ради, сільських рад, райдержадміністрації грамоти та подяки (список нагороджених додається).

Окремо очільники району привітали Пришибського сільського голову Валентину Городянко, якій напередодні у Полтавській обласній раді було вручено Почесну грамоту обласної ради.

Також вручили диплом та почесний знак кращої посадової особи органів місцевого самоврядування Кременчуцького району у 2012 році секретарю Червонознам’янської сільської ради Кобці Ірині, якій у відповідності до Положення «Про порядок проведення конкурсу до Дня місцевого самоврядування» та за рішенням комісії по проведенню конкурсу було присвоєно це почесне звання.

Приєдналися до привітань та вручили оригінальні подарунки за співпрацю сільським головам головний лікар ЦРЛ  Марія Ігнатчук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Семерянін, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Тетяна Гаврикова.

З напутнім словом до молодих колег виступив ветеран органів місцевого самоврядування, Почесний громадянин Кременчуцького району Микола Солодовник, який побажав і надалі тримати авторитет самоврядних органів Кременчуччини на високому рівні, працювати з такою ж самовіддачею та ентузіазмом.

Після урочистої частини на гостей свята чекала концертна програма, підготовлена творчими колективами Кременчуцького педагогічного училища.