Радилися сільські голови

9 листопада сільські голови Кременчуччини зібралися на Координаційну раду з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Проводив  засідання голова районної ради Василь Кравченко, були запрошені начальники відділів районної ради, представники Кременчуцького міжрайонного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Першим питанням було розглянуто основні зміни в новому Законі України «Про зайнятість населення» щодо діяльності органів місцевого самоврядування. Ці проблеми докладно висвітлив головний спеціаліст Кременчуцького міжрайонного центру зайнятості Іван Козоріз.

Зокрема, він зупинився на нововведеннях щодо першого робочого місця для молодих спеціалістів, працевлаштування та зміни кваліфікації для людей старших 45 років, а також наголосив на новому порядку у фінансуванні та проведенні громадських робіт. Останнє питання особливо зацікавило сільських голів та викликало питання і коментарі з їх боку. Участь у обговоренні взяли Потоківський сільський голова Василь Никифорук, Келебердянський сільський голова Тетяна Марченко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Жмак. Крапку у обговоренні поставив Василь Кравченко, давши доручення працівникам апарату районної ради підготувати листа із пропозиціями та подати його на розгляд обласної ради.

Заступник голови районної ради Василь Камський проінформував  «Про проект порядку денного 16 сесії районної ради 6 скликання», сільські голови схвалили його і рекомендували до розгляду.

Далі керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Жмак доповів про навчання в Академії лідерства Ради Європи та підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування в 2013 році.

У «Різному» сільські голови обговорили нагальні питання щодо збереження бланків суворої звітності,  правила заповнення трудових книжок, завчасного формування бюджетного запиту. Досвідом організації охорони об’єктів комунальної власності поділилась Салівський сільський голова Любов Бовбас.

Підсумки засідання підвів голова районної ради Василь Кравченко.