У Демидівці запалав голубий вогник

Нарешті і жителі Демидівки дочекалися у своєму селі введення в дію газопроводу. Розділити цю радісну події із місцевими мешканцями завітали заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Замикула, голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний, та інші почесні гості.

Загалом будівництво підвідного газопроводу обійшлося в 2647,3 тис. грн., які були виділені із бюджетів різних рівнів, спонсорами та жителями сільради. У вітальному слові Володимир Замикула підкреслив, що нинішня влада не просто обіцяє, а виконує свої зобов’язання, тож уже вдруге в цьому році він вітає громаду із знаковою подією для села (на початку року у Демидівці було введено в дію сучасний свинокомплекс).

Привітали жителів сільради і голова районної ради Василь Кравченко та голова райдержадміністрації Юрій Нагорний.  Демидівський сільський голова Андрій Пиріг від імені громади подякував за допомогу у завершенні робіт обласній, районній владі, спонсорам.

Із сльозами радості на очах мешканці Демидівки спостерігали за символічним запалюванням вогника на газорозподільчому пункті. Під оплески Володимир Замикула запалив перший газовий вогник у Демидівці. Після урочистостей мешканці поспілкувалися з гостями, розповіли про свої проблеми та радості.