У Піщаному відкрито спортивний майданчик зі штучним покриттям

25 жовтня у Піщаному відбулося урочисте відкриття нового спортивного майданчика зі штучним покриттям при Піщанській гімназії. На цю важливу подію прибули заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула, голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний, та інші почесні гості.

Уже кілька років юні спортсмени району чекали на спортивний майданчик, який дасть можливість за будь-якої погоди тренуватися та змагатися з таких видів спорту, як футбол, гандбол, волейбол, великий теніс. Загальна вартість будівництва склала понад півмільйона гривень, 248 тис. грн. на штучне покриття виділили обласна рада та облдержадміністрація.

Великий внесок у закінчення будівництва зробили спонсори та небайдужі жителі району. Сувеніри та подяки районної державної адміністрації та районної ради за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту Кременчуцького району, надану допомогу в будівництві спортивного майданчика отримали директор Кременчуцького лінійного управління магістральних нафтопроводів УМГ «Черкаситрансгаз» Андрій Мандра,
директор ПАТ Кременчуцьке кар’єроуправління «Кварц» Геннадій Федотов, директор ТОВ «Гірник» Анатолій Дяченко, Піщанський сільський голова Олександр Красницький, директор ПП «Костенко» Олег Костенко, заступник директора Піщанської гімназії Сергій Калініченко, заступник директора Піщанської гімназії по господарській частині Олександр Дон, директор ПСП «Дніпровські зорі» Володимир Сіора, голова сг кооперативу «Іскра» Володимир Пащенко.

Після урочистого відкриття на поле вийшли випробувати його Генадій Коба та Дмитро Іскандеров – кандидати в майстри спорту України з великого тенісу, команда ДЮСШ – призер Всеукраїнських та обласних змагань з гандболу під керівництвом директора ДЮСШ Андрія Шатрави, футбольні команди Салівської та Кам’янопотоківської шкіл під керівництвом голови районної організації  ВФСТ «Колос».

А поважні гості на згадку про відкриття спортивного майданчика висадили біля школи декоративні кущі.