Нарада директорів шкіл району на базі оздоровчого табору "Ерудит" в с. Потоки

18 жовтня, відповідно до плану роботи постійної комісії Кременчуцької районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту, проведено  районну нараду-семінар для директорів шкіл Кременчуччини по питанню: «Про хід виконання та завдання щодо реалізації заходів Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012 – 2016 роки» в частині організації роботи з обдарованими дітьми».
Нараду – семінар проведено разом з відділом освіти Кременчуцької районної державної адміністрації, за участю голови районної ради Василя Кравченка, заступника голови районної державної адміністрації Олени Бичкової та сприяння голови постійної комісії обласної ради з питань  освіти, науки, культури Івана Гальченка.
Нарада-семінар була проведена на базі навчально-оздоровчого комплексу «Ерудит» Кременчуцького педагогічного училища ім. А.С.Макаренка. Учасники наради мали можливість ознайомитися з матеріальною базою комплексу та організацією роботи з обдарованими дітьми в навчально-оздоровчому комплексі, підвести підсумки участі учнів шкіл району в предметних олімпіадах та МАН на районному, обласному та державному рівнях.

Директори шкіл обмінялися досвідом роботи по даному питанню, прийняли відповідні рекомендації та внесли конкретні пропозиції щодо формування бюджетного запиту по фінансуванню заходів Програми на 2013 рік.