Податкова інформує

 

ПОДАТКОВОЮ МІЛІЦІЄЮ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ ПРИПИНЕНО ПРОТИПРАВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ «КОНВЕРТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ»

 

    Працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ спільно з Управлінням Служби безпеки України у Полтавській області та Кременчуцькою місцевою прокуратурою 03.06.2016 припинено в м. Кременчуці протиправну діяльність «конвертаційного центру», який спеціалізувався на наданні підприємствам реального сектору економіки послуг з мінімізації податкових зобов'язань та виведення у тіньовий обіг грошових коштів на підставі фіктивних договорів будівельного підряду.

   Обсяг «проконвертованих» коштів протягом 2016 року склав понад 22 млн. грн., фактичні втрати бюджету становлять 3,5 млн. грн.

У ході реалізації правоохоронцями задокументовано факт виведення через вказаний «конвертаційний центр» коштів однієї з військових частин та затримано «на гарячому» організатора протиправної діяльності. Під час проведення обшуків за місцями розташування офісу та проживання фігурантів вилучено готівкові кошти у сумі 0,2 млн. грн., бухгалтерську документацію та печатки фіктивних підприємств. Тривають слідчо-оперативні дії.

 

Кременчуцька ОДПІ Головного управління

ДФС у Полтавській області