Новини спорту

                “Успішний старт спартакіади серед рекреаційних видів спорту”

 

       Другий день літа відзначився успішним проведеням обласної відкритої спартакіади з рекреаційних видів спорту на кубок голови обласної державної адміністрації.

     Змагання проходили на СК “Політехнік”( м.Кременчук).В даному заході взяло участь 31 команда з України і одна збірна з Германії.

     Учасники  загального захворювання, з ураженням опорно-рухового апарату і візочники мали змогу випробувати свої сили в змаганнях командного заліку( дартс, городки, боча, бомбаскет, шашки) і в індивідуальному заліку( нарди, легка атлетика: присідання, фігурна їзда на візках).

     Урочисте відкриття спартакіади розпочалося з привітання міського голови Малецького В.О., гостей з Німеччини, виступів танцювальних колективів м.Кременчука  і підняття державного прапору України.

     Наша команда на достойному рівні відстояла честь Кременчуцького району. Особливо, слід відмітити, Піскунова Ігоря, який посів почесне друге місце в індивідуальному заліку в змаганнях з дартсу серед чоловіків, а Заворотній Микола став володарем золотої медалі в змаганнях з дартсу серед чоловіків-візочників.

     З нагородами і масою позитивних емоцій завершилась цьогорічна спартакіада. 

Провідний спеціаліст  Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                              Є.Є.Цилюрик