Депутати працювали в постійних комісіях

19 травня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Андрій Дрофа, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

На спільному засіданні, де головував депутат Василь Кравченко, заступник голови районної ради Едуард Скляревський представив проект порядку денного чергової сесії, окремо наголосив, що пропонується зняти з розгляду питання «Про ліквідацію Кам'янопотоківської загальноосвітньої школи І ступеня та передачу в оперативне управління регіональному ландшафтному парку «Кременчуцькі плавні» для доопрацювання. 

Також депутати погодили текст звернення до центральних органів влади щодо незадовільного стану доріг у Кременчуцькому районі та розглянули питання про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок ТОВ «Єристівський ГЗК».

Далі депутати працювали на профільних засіданнях комісій. Бюджетна комісія під головуванням Миколи Черниша спільно з депутатами із освітянської комісії розглянули звіт про виконання бюджету за І квартал 2016 року. Участь у роботі цього засідання взяли голова районної ради Андрій Дрофа, голова районної державної адміністрації Андрій Безкоровайний. Багато питань виникло щодо внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік, після тривалого обговорення до проекту рішення вирішили внести ряд змін. Також комісія погодила передачу субвенції з районного бюджету до міського для надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам.

Своє засідання постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою під керівництвом Артема Арішіна провела спільно з постійною комісією з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення (голова Наталія Маз). Депутати заслухали звіти про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність установ за 2015 рік головних лікарів Марії Ігнатчук та Артема Баркана, погодили внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки.

   

Комісія  з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією (голова – Сергій Луценко) розглянула проект рішення про внесення змін до складу Президії ради та прийняла рекомендації щодо стану виконання програми Правової освіти населення району на 2015 -2019 роки.

 

Комісія з питань освіти, культури, сім’ї, молоді, спорту, туризму та зв’язків з  засобами масової інформації на чолі з Ігорем Близнюком погодила зміни, які пропонується внести до ряду районних програм, заслухала інформацію начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації про оздоровлення дітей та молоді у 2016 році. Розглянули депутати хід виконання програм «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки» та Програми розвитку фізичної культури і спорту, однак голова комісії зазначив, що надана інформація неповна. Комісія вирішила зібратися ще раз перед пленарним засіданням та винести остаточне рішення щодо рекомендацій по виконанню цих програм.