Святкові заходи з нагоди 69-річниці визволення району від німецько-фашистських загарбників

Цими днями у сільрадах району відбулися урочистості з нагоди 69-річниці визволення населених пунктів району від німецько-фашистських загарбників.

30 вересня святкові заходи відбулися на території Рокитненської сільради. Розпочалися народні гуляння о 12.00 біля сільського будинку культури села П’ятихатки. Тут були і атракціони, і музичні номери. О 13.00 розпочалася урочиста частина. Із словами синівської вдячності за подвиги воєнних років до присутніх звернулися голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, Рокитненський сільський голова Олена Лагай.

З нагоди Дня села Василь Кравченко вручив представникам сільського активу грамоти, а Олена Лагай – подяки за активну громадську позицію та співпрацю   з органами місцевого самоврядування в питаннях розвитку сільських територій.

Потім відбувся чудовий концерт, підготовлений силами місцевих аматорів народної самодіяльності та працівниками відділу культури райдержадміністрації. Для молоді влаштували дискотеку. Усіх присутніх частували смачною польовою кашею.

28 вересня на території Червонознам’янської сільради урочистості розпочалися о 19.00 у Вільнотерешківському сільському будинку культури. В урочистому церемоніалі вшанування пам’яті загиблих односельчан у роки Великої Вітчизняної війни взяли участь ветерани, представники місцевого самоврядування, жителі сіл Червонознам’янської сільради, молодь.

Із вітальними словами до присутніх звернулися Червонознам’янський сільський голова Олександр Похитон, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Жмак, голова Червонознам’янської ради ветеранів Тетяна Марченко. З нагоди Дня села були вручені грамоти районної ради та районної державної адміністрації активним громадянам за співпрацю з органами місцевого самоврядування в питаннях розвитку сільських територій.

Учасники сільської художньої самодіяльності влаштували для односельців  концерт, де майстерно виконали пісні на воєнну тематику.