ФCК“Темп” здобув Кубок з футболу у напруженій боротьбі

    У святковий День Перемоги, на футбольному полі с.П’ятихатки ( Кременчуцький район) відбулись фінальні змагання Кубку району з футболу 2016 року. На змагання прибули почесні гості: голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа, заступник голови ради Едуард Скляревський, депутати районної ради Андрій Гаврилов, Ігор Близнюк.

    У надзвичайно напруженій боротьбі зустрілися команди-фіналісти –п’ятихаткивський“Мегаспорт” і градизький “Темп”.

    Урочисте відкриття змагань розпочалось хвилиною мовчання. Під Козацький марш команди вишикувались на футбольному полі. Почесних гостей змагань господарі поля зустріли запашним хлібом.

     

    Перед початком гри голова Кременчуцької районної ради Андрій Дрофа і голова Кременчуцької районної Федерації футболу Андрій Горячковський привітали команди і вболівальників зі святом Перемоги та побажали удачі в здобутті головного трофею – Кубку Кременчуцького району 2016 року.

 

      Бурхлива підтримка вболівальників надавала футболістам сили у боротьбі за почесне перше місце в цьогорічних змаганнях. У результаті перший тайм закінчився з рахунком 1:1, а вже  другий тайм, з рахунком 1:2, приніс перемогу команді “Темп”, яка була нагороджена кубком, грамотами і медалями. Срібному призеру змагань- рокитнянському “Мегаспорту”, були вручені грамоти  та медалі.

    Також нагороджені грамотами Сьомін Григорій ( тренер ФК“Темп”), Скляренко Валерій (тренер ФК“Мегаспорт”), Кузьменко Павло ( кращий гравець “Мегаспорт”) та Мироненко Олександр (кращий гравець ФК” Темп”).

 

    Вболівальники та група підтримки команди «Мегаспорт» вдячні Президенту ФК «Мегаспорт» Сергію Заніздрі за організацію змагань.

     Володар цьогорічного Кубку вже визначений, а футбольним вболівальникам і командам слід готуватися до чемпіонату району з футболу 2016 року, який стартує вже з 14 травня.

    Нехай переможе найкращий!!!