Мирного тобі неба, Кременчуччино!

25 вересня на території Рокитненської сільради відбулися урочистості з нагоди 69-й річниці визволення Кременчуцького району від фашистських загарбників.

О 10.00 біля пам’ятника «Скорботній матері» у с. Рокитне зібралися ветерани, представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість, учні місцевої школи. Відкрила урочистий мітинг Рокитненський сільський голова Олена Лагай.

Виступили із словами вдячності та привітань голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний та голова районної ради Василь Кравченко. Зокрема, у своїй доповіді Василь Кравченко підкреслив, що районна влада робила і надалі робитиме усе від неї залежне, аби життя ветеранів покращувалося, аби не відчували вони самотності і невлаштованості, а тільки радість від того, що їхні онуки і правнуки живуть на рідній, прекрасній землі.

Звернувся із вітальними словами до своїх товаришів по зброї та молодого покоління і ветеран Великої Вітчизняної війни Іван Мусійович Ванжула, житель Рокитненської сільради.

Як доказ синівської вдячності та вічної пам’яті за загиблими до пам’ятника лягли гірлянди живих квітів, а ветерани застигли у поклоні своїм померлим побратимам.

Після мітингу для усіх присутніх у П’ятихатківському будинку культури артисти Полтавської обласної філармонії влаштували святковий концерт “Пам’яті нашої дзвони не змовкнуть повік”.