Відбулися засідання постійних депутатських комісій

12 липня відбулися засідання постійних комісій районної ради. Переважно депутати розглянули питання проекту порядку денного п’ятнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої заплановано провести 18 липня о 10.00 у великому залі адмінбудинку.

Першою своє засідання провела постійна комісія з питань діяльності рад, самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації під головуванням Вадима Ткаченка. Окрім сесійних питань «Про затвердження списку присяжних Кременчуцького районного суду» та «Про затвердження Порядку обліку та розгляду запитів щодо надання публічної інформації у Кременчуцькій районній раді», які одностайно були рекомендовані депутатами до розгляду на сесії, був розглянутий також лист Кам’янопотоківського сільського голови щодо діяльності  депутата районної ради Ганни Капустян.

 

На розгляд постійної комісії з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності було винесено важливі бюджетні питання, які стосуються розвитку соціально-економічної сфери району, тому на засідання були запрошені і депутати постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту та постійної комісії з питань промисловості, будівництва, комунального господарства та комунальної власності. Вів засідання голова бюджетної комісії Олександр Степаненко.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олексій Лазоренко відзвітував про виконання районного бюджету за І півріччя 2012 року, доповів про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік та про внесення змін до розподілу вільних залишків бюджетних коштів загального фонду та залишків бюджетних коштів спеціального фонду районного бюджету станом на 01.01.2012 року. На жаль, питання про прийняття міжбюджетних трансфертів на 2013 рік від Кременчуцької міської ради вимагало доопрацювання, тому депутати вирішили зібратися для його розгляду додатково.

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді та спорту під головуванням Євгенія Прядка найбільше переймалася реформуванням медичної галузі району. Оскільки питань до статуту новостворюваного комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» було більше, ніж відповідей, депутати доручили начальнику відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Артему Баркану та заступнику головного лікаря ЦРЛ Василю Олексієнку ще раз проаналізувати всі нюанси цього питання до розгляду на пленарному засіданні, аби не постраждали працівники медичної галузі, а як наслідок і пацієнти, жителі району.