Відзначили Міжнародний День Дніпра

7 липня працівники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, небайдужа громадськість району відзначили Міжнародний День Дніпра. Згідно розробленого плану заходів було приведено в належний санітарний стан водоохоронні зони та прибережні смуги р. Дніпро у Білецьківській, Кам’янопотоківській, Келебердянській, Максимівській, Недогарківській, Піщанській, Потоківській, Ялинцівській сільрадах.

Поновлено в межах прибережно-захисних смуг плакатів,  щитів з інформацією про утримання в зразковому санітарному стані території прибережних смуг, особливо у межах природно - заповідного фонду Кременчуцького регіонального ландшафтного парку «Кременчуцькі плавні».

У рамках районного заходу проведено прибирання побережжя Кременчуцького водосховища у районі Максимівської та Недогарківської сільрад. Зібрано сміття до 5 тонн на території близько 3 км берега, ліквідовано 7 стихійних звалищ. Проведено профілактичну роботу серед відпочиваючих.

З 2 по 7 липня центральною районною бібліотекою та сільськими бібліотеками-філіями бібліотечною системи були організовані книжкові виставки, присвячені Міжнародному Дню Дніпра - «Головна ріка України», «Велике Дніпро», також конкурс малюнка серед читачів бібліотек «Дніпро - ріка мого дитинства». Було підготовлено та проведено гру-подорож для користувачів бібліотек під назвою "Дніпровські краєвиди".

Дирекцією регіонального ландшафтного парку було організовано презентацію гербарно-раритетних видів Кременчуцького району, виставку публікацій, присвячених вирішенню проблем Дніпра,

видано буклети на теми «Рівні токсичності води придніпровських населених пунктів», «Природоохоронні та енергозберігаючі аспекти виробництва біогазу із синьо-зелених водоростей», «Сучасний стан Дніпровських водосховищ». Для студентів Кременчуцького Національного Університету ім. М.Остроградського проведено навчальну практику у «Кременчуцьких плавнях».