Олександру Яроменку - 75!

Сьогодні відзначає 75-літній ювілей знана і шанована у районі людина – Олександр Хрисанович Яроменок.  Привітати його прибули голова Кременчуцької районної ради Василь Кравченко, голова райдержадміністрації Юрій Нагорний, Омельницький сільський голова Олександра Шереметьєва.

Народився Олександр Хрисанович 4 липня 1937 року у селі Прудах Міорського району Вітебської області у багатодітній селянській  родині. Дитячі роки малого Олександра обпалила чорним крилом Велика Вітчизняна війна.

Після звільнення він закінчив семирічку, відслужив у лавах радянської армії. Доля закинула його на Полтавщину, де він закінчив Полтавський сільськогосподарський інститут за спеціальністю агронома. Спочатку працював у Кобеляцькому районі, а потім, у лютому 1974 року, був призначений на посаду директора радгоспу «Кременчуцький», де пропрацював 23 роки, фактично вивівши безперспективне господарство у передовики. З 2002 по 2005 рік очолював Омельницьку територіальну громаду, працюючи сільським головою. Неодноразово обирався депутатом сільської, районної та обласної рад.

Олександру Хрисановичу у свій час було  присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», його було обрано членом – кореспондентом Української академії наук національного прогресу за спеціальністю «Економіка та управління сільським господарством», він був делегатом багатьох з’їздів, очолював Селянську спілку району.

Вітаючи Олександра Хрисановича з ювілеєм, Василь Кравченко вручив йому Почесну грамоту районної ради за високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у забезпечення соціально-економічного розвитку району, активну громадянську позицію. Таку ж грамоту вручив і голова районної державної адміністрації Юрій Нагорний.

Добра Вам, Олександре Хрисановичу, щедрої долі, здоров’я та довгих щасливих років життя!