Урочистості з нагоди Дня Соборності

22 січня у Кременчуцькому районі відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України.

У великому залі адмінбудинку громаду привітали із святом голова районної ради Дмитро Колотієвський, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола. Присутні подивились короткий фільм про історію свята, художні номери представили аматори народного мистецтва району.

Звертаючись до співвітчизників, голова районної ради Дмитро Колотієвський сказав: «Сьогодні ми з гордістю констатуємо, що наша держава – суверенна, демократична, визнана світовим співтовариством. Ми стали дружнішими, бо хочемо жити у мирі і злагоді, без вторгнень і посягань на рідну землю, на її спокій. Нам нелегко, але з нами віра, готовність до самопожертви, любов до рідної землі. Майбутнє Батьківщини залежить від нас. І ми будемо робити все, аби воно було безхмарним». 

Також цього дня відбулися урочистості і в громадах району. У с. Демидівка біля пам’ятника Т.Г.Шевченку жителі Омельницької об’єднаної територіальної громади та гості свята провели короткий мітинг та поклали до підніжжя пам’ятника квіти. Взяли участь у цих урочистостях голова районної ради Дмитро Колотієвський, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола.