Регламент районної ради прийнято

24 грудня 2015 року відбулося перше пленарне засідання другої сесії Кременчуцької районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Дмитро Колотієвський. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Зважаючи на необхідність терміново внести в порядок денний додаткові питання, які не були погоджені на комісіях, Дмитро Колотієвський запропонував членам трьох депутатських комісій перед пленарним засіданням зібратися і вирішити проблемні моменти. Комісії з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, приватизації, підприємництва, промисловості, інвестиційної діяльності та регуляторної політики (Черниш М.К.), з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення (Маз Н.Ю.), 

з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою (Арішін А.О.) обговорили та рекомендували до розгляду питання «Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації», «Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки», погодили порівняльну таблицю змін до ряду проектів рішень. Усі ці доповнення потому розглянула і Президія районної ради.

Зібравшись у Великому залі депутати продовжили роботу.

Перед початком засідання усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблого в зоні АТО Артема Носенка.

Розпочавши роботу пленарного засідання, депутати прийняли порядок денний, додатково внесли до нього п’ять питань. 

Першим питанням заслухали проект бюджету району на 2016 рік, який представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна. Від депутатів надійшло кілька пропозицій щодо прийняття бюджету, врешті депутати проголосували за запропонований проект, однак вирішили не закривати сесію і знову зібратись після прийняття державного бюджету для остаточного затвердження фінансових показників на наступний рік.

Далі Олександр Тютюнник, перший заступник голови райдержадміністрації, доповів по питанню затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації. Найбільшого резонансу набуло розпорядження про виділення коштів із резервного фонду районного бюджету для ліквідації наслідків НС (спалах АЧС). Виступили із своїми пропозиціями депутати Микола Черниш, Василь Кравченко, Андрій Гаврилов, Ігор Близнюк, Олександр Коваль, та інші. Запросили до слова начальника управління ветеринарної медицини у Кременчуцькому районі Василя Покотила. Після довгих дебатів проект рішення із змінами було прийнято.

Потому депутати затвердили внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік (із змінами), доповнення до районної цільової Програми підтримки сім’ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки та доповнення до районної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення району на 2013-2020 роки та перейшли до обговорення Регламенту районної ради 7 скликання. 

Основний документ ради – Регламент, уже був обговорений на спільному засіданні постійних комісій. Свої письмові правки та зауваження внесли депутати Ігор Близнюк, Сергій Луценко, начальник юридичного відділу районної ради Наталія Цюпа. Детально обговоривши кожну із 33 поправок до проекту Регламенту депутати його затвердили із внесеними змінами.

Далі одноголосно були затверджені рішення «Про    затвердження     Положення про     помічника   -   консультанта депутата  Кременчуцької районної ради      та      опису     посвідчення помічника - консультанта депутата районної ради», 

«Про внесення змін до Положення про порядок встановлення меморіальних дощок і пам’ятних знаків на території Кременчуцького району Полтавської області», «Про затвердження складу комісії з розгляду питань встановлення меморіальних дощок і пам’ятних знаків у Кременчуцькому районі», «Про внесення змін і доповнень до Статуту дитячо – юнацької спортивної школи Кременчуцької районної ради Полтавської області».

Питання «Про передачу об’єктів спільної власності територіальних громад Кременчуцького району» з розгляду було знято.

Не викликало зауважень питання про продовження терміну оренди приміщення КЗ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», термін дії контракту із головним лікарем КЗ «КРЦ ПМСД» Артемом Барканом було продовжено на три роки. Одностайно затвердили депутати і розпорядження голови районної ради та звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної ради України щодо розгляду та внесення змін до Податкового кодексу України та Бюджетного кодексу України.

У "Різному" виступили: головний лікар ЦРЛ Марія Ігнатчук,  представник Майбородівської громади Михайло Кійло, депутати Артем Арішін, Василь Кравченко, Володимир Карпенко, Андрій Гаврилов, Василь Жила, Андрій Бабко, Володимир Сіора, Іван Білоус. Дмитро Колотієвський оголосив про утворення депутатської фракції «Солідарність» у складі 5 осіб, яку очолив Сергій Остапець.

Не закриваючи сесії, депутати розійшлись, домовившись зустрітись найближчим часом для узгодження остаточного варіанту бюджету.