Свято молодості і краси

23 червня, за підтримки голови районної державної адміністрації та голови районної ради,  у с. Ялинці відбулося районне свято, присвячене Дню молоді. Привітати усіх, хто відчуває себе молодим, прибули голова районної ради Василь Кравченко, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, сільські голови, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації та районної ради, представники засобів масової інформації.

У своєму виступі Василь Кравченко побажав молодому поколінню завжди сміливо йти вперед і підкорювати все нові і нові височини, цінувати час і ніколи не зупинятися на досягнутому. З побажаннями добра і впевненості у завтрашньому дні виступили також Олександр Коваль та Олександр Краплина, Ялинцівський сільський голова.

У програмі свята були різноманітні заходи – гостям пропонувались спортивні змагання та ігри, майстер-класи по виготовленню всіляких виробів, працювали дитячі атракціони і, навіть, тир.

О 17.00 розпочався святковий концерт під назвою «Молодь має таланти». Талановиті юнаки та дівчата із різних куточків району демонстрували свої вокальні дані, танцювальні здібності, акробатичні номери.

Після концерту усіх присутніх гостинно запрошували до себе святкові майданчики – розважально-ігровий, спортивний, музичний, торгівельний та інші. З 19.30 розпочалася молодіжна дискотека.

Організували та провели цей чудовий захід відділ культури і туризму, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, відділ освіти райдержадміністрації, районна організація ВФСТ «Колос».