Запрацювали депутатські комісії

22 грудня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради сьомого скликання,  на яких депутати обрали заступників голів комісій та секретарів, обговорили питання порядку денного другої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Дмитро Колотієвський, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

Спільне засідання провів голова комісії з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації Ігор Близнюк. Проект порядку денного другої сесії представив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Олександр Арішін. Виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна із проханням внести додатково до проекту порядку денного питання «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік»,

також взяв слово директор Кременчуцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Качковський з пропозицією внести додатково ще одне питання – «Про внесення  змін до Програми підтримки сім`ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки». Після обговорення депутати погодили внесення цих змін. Також депутати на спільному засіданні погодили текст звернення  до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України щодо розгляду та внесення змін до Податклового кодексу України та Бюджетного кодексу України, яке вніс голова депутатської фракції «Батьківщина» Едуард Скляревський.

Потому депутати працювали на профільних засіданнях комісій. Майже всі комісії визначились із кандидатами на посади заступників голів комісій та секретарів, виникли проблеми там, де були відсутні кандидати.

Плідно попрацювала постійна комісія з питань будівництва, транспорту і зв'язку, управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, благоустрою під керівництвом Артема Арішіна. На повістці дня депутати мали до 10 питань. Найбільший резонанс викликав проект рішення «Про  передачу об’єктів  спільної власності територіальних громад Кременчуцького району», виникли також суперечки під час обговорення терміну дії контракту, укладеного з головним лікарем комунального закладу «Кременчуцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги». Однак усі проекти рішень депутати після детального вивчення рекомендували до розгляду на пленарному засіданні.

Постійна комісія з питань освіти, культури, сім’ї , молоді, спорту, туризму та зв’язків з засобами масової інформації, яку очолює Ігор Близнюк, розглянула внесення змін і доповнень до Статуту дитячо – юнацької спортивної школи Кременчуцької районної ради Полтавської області, зміни до Положення та складу комісії по встановленню меморіальних дощок і пам’ятних знаків на території Кременчуцького району Полтавської області. У «Різному» до депутатів звернулися директори шкіл, які на чолі із начальником відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Оксаною Семерянін прийшли по допомогу до депутатів із своїми вчительськими болями та проблемами. Ігор Близнюк, голова комісії, пообіцяв підтримку у всіх добрих починаннях освітян району.

Комісія з питань самоврядування, адміністративно – територіального устрою, депутатської діяльності та етики, законності, правопорядку та боротьби з корупцією на чолі із Сергієм Луценко вивчила та рекомендувала до розгляду на сесії Положення про     помічника   -   консультанта депутата  Кременчуцької районної ради  та опису посвідчення помічника - консультанта депутата районної ради.

На завершення голови комісій та фракцій зібрались на засідання Президії районної ради, де остаточно визначились із доповненнями до порядку ведення пленарного засідання.