Новини спорту

Кременчуцькі ветерани - володарі Кубку України

Тріумфальною перемогою ветеранів Кременчуцького району відзначився останній місяць цього року.

      З 17-19.12.2015року в м.Суми пройшов Кубок України з футзалу серед ветеранів 55 років і старші, де наша команда в котрий раз продемонструвала найвищий рівень спортивної майстерності. Життєвий досвід, техніка володіння м’ячем, загальний командний дух і величезна жага до перемоги, привели наших”хлопців” до найвищого п’єдисталу- володарів Кубку України.

В фіналі змагались найсильніші команди : Колос”( Кременчуцький район), “Динамо”(м. Суми), “Союз”(м. Донецьк) , “Шапіто”(м. Київ) і п’ятикратні чемпіони-”Ніколь”(м. Суми), які в цьогорічному Кубку, з рахунком 3:4, зазнали поразки у напруженій грі з нашими Колосовцями. А в заключній грі з київським “Шапіто”, наша команда, з рахунком 3:1, отримала довгоочікувану перемогу і завоювала право прийняти участь в Кубку Європи з футзалу серед ветеранів 55+.

      Президент Федерації України з футзалу відмітив Горячковського А.Ф., як граючого головного тренера команди, який тактично обігравши всіх опонентів, ще раз доказав, що “Колос”- це  еліта українського футболу.

      Слід відзначити і склад команди:

Веселовського Анатолія-граючого гравця і президента команди,

Малагловця Анатолія- начальника команди,

 Нечитайла Олександра- командного адміністратора,

 Матяша Анатолія-кращого гравця і бомбардира,

Паюрова Павла- кращого голкіпера, а також Кавеліна Миколу, Негоду Юрія, Стеценка Валерія, Педана Вадима, Кобу Геннадія, Шаманського Сергія, які привели наш “Колос” до перемоги.

       Також хочеться відмітити і Русанова Станіслава, який разом з Малогловцем Анатолієм і Веселовським Анатолієм надали спонсорську допомогу для забезпечення участі команди в даних змаганнях.

      Згадаємо також, що цього року наші ветерани зібрали безліч Кубків і золотих нагород .

      Побажаємо і надалі так тримати! Бути гордістю Кременчуцького району і яскравим прикладом для наслідування нашому підростаючому поколінню!!!

 

 

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик