Новини спорту

( склад команди: Сакаль Олександра, Бригадиренко Тетяна, Маслова Владелена, Сатурненко Юлія,Чирва Дар’я, Підклада Юлія, Коваль Аліна, Шкута Ганна, Дядик Альона, Гончаренко Альбіна, Артеменко Оксана, Черткова Юлія, тренери  Шатрава А.В., Коваленко І.І.)

09-11 грудня 2015 року в м. Кобеляки відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед дівчат 1999-2000 років народження в залік обласної Спартакіади школярів. Збірна команда Кременчуцького району виборола третє місце перемігши команди Оржицького району з рахунком 6:1, Чутівського району 5:4, Котелевського району 5:3. 

Поступились лише переможцю фінальних змагань 2014 року Гребінківському району з рахунком 5:2. Грамотою Міністерства освіти і науки України, комітету з фізичного виховання та спорту полтавського обласного відділення та цінними подарунками в номінації ,, кращий захисник ” було відзначено ученицю Кам’янопотоківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чирву Дар’ю. Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Кременчуцької райдержадміністрації та ДЮСШ Кременчуцької райради вітають команду дівчат з перемогою та бажають міцного здоров’я та досягнень у спорті.

 

Директор ДЮСШ                                           А.В.Шатрава