Податкова інформує

ПОДАТКОВА МІЛІЦІЯ ПРОВОДИТЬ СЛІДЧІ ДІЇ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА У СФЕРІ РЕАЛІЗАЦІЇ ПІДАКЦИЗНОЇ ПРОДУКЦІЇ

 

Наприкінці квітня 2015 року працівниками податкової міліції Полтавської області було проведено огляд торговельного приміщення, розташованого у центральній частині міста м. Кременчука, під час якого встановлено факт зберігання та реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів без відповідних ліцензій. Згідно частини І статті  164 Кодексу України про адміністративні правопорушення виявлені підакцизні товари описано та відповідно до законодавства передано на відповідальне зберігання керівнику зазначеного підприємства на термін з’ясування обставин порушення.

За результатами розгляду провадження у справі Крюківським районним судом                          м. Кременчука винесено постанову, якою власницю перевіряємого торговельного приміщення визнано винною та прийнято рішення конфіскувати в дохід держави алкогольні напої і тютюнові вироби, зазначені в протоколі – передачі товару на зберігання.

Проте в подальшому було встановлено, що алкогольні напої та тютюнові вироби, передані на зберігання регіональному директору торговельного приміщення відсутні, тому виникла необхідність у ході досудового розслідування встановити місця зберігання описаного майна.

За результатами проведених слідчих дій та оперативних заходів було встановлено місця вивезення зазначеного майна, та відстежень їх подальшу незаконну часткову реалізацію.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області наразі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками вчинення вже кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 388 «Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт або яке описано чи підлягає конфіскації» Кримінального кодексу України.