Пам'яті Романця Олександра Григоровича

8 грудня на 49-му році життя зупинилося серце Олександра Григоровича Романця. Невблаганна смерть передчасно обірвала плани та сподівання енергійного, працьовитого чоловіка, який стільки ще міг зробити для свого краю, своєї родини, своєї громади. Пішла з життя щира, порядна людина, з активною громадянською позицією, впевнений лідер і патріот.

Народився Олександр Григорович 11 вересня 1967 року у селі Кам’яні Потоки. Здобув дві вищі освіти. Свою трудову діяльність розпочав як бригадир локомотивного депо Донецької залізниці, пізніше повернувся на батьківщину і влаштувався слюсарем на Крюківський вагонобудівний завод. Поступово дійшов до посади начальника бюро. 

У квітні 2006 року Кам’янопотоківська громада обрала Олександра Романця сільським головою. Активний, відповідальний, молодий очільник сільської ради відразу з ентузіазмом взявся до справ, намагався реалізувати безліч ідей, стукав в усі двері. На посаді сільського голови Олександр Григорович пропрацював до 2012 року. Останнім часом був зайнятий у промисловому секторі.

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Олександр Григорович усе своє життя вирізнявся стійкістю характеру, принциповістю, силою духу та наполегливістю. Він був людиною мудрою та розважливою, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч. Світла пам’ять про Вас, Олександре Григоровичу, назавжди залишиться з нами. Ніхто не замінить дружині – чоловіка, дітям – батька. Його любов, добра душа назавжди залишиться у наших серцях.

В наших думках та серцях Олександр Григорович назавжди залишиться взірцем високого професіоналізму, відданості справі, наполегливості у досягненні високої мети, активної громадської позиції, беззаперечної принциповості та безмежної людяності.

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким, поділяємо біль і сум з приводу гіркої втрати.

Світла і вічна йому пам’ять…