Щирі вітання державним службовцям!

22 червня у великому залі адмінбудинку зібралися працівники державної служби району. Напередодні професійного свята їх прийшли привітати голова районної ради Василь Кравченко та голова райдержадміністрації Юрій Нагорний, їх заступники, представники районних установ та організацій.
У своєму вітальному слові Василь Кравченко підкреслив, що роль держслужбовця у розвитку країни надзвичайно важлива, подякував за плідну співпрацю із працівниками місцевого самоврядування та висловив надію на подальше активне співробітництво. Грамотами районної ради за високий професіоналізм та співпрацю із органами місцевого самоврядування були нагороджені Олександр Арішін, начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації,начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Олеся Підорван, головний спеціаліст загального відділу райдержадміністрації, Владислав Чуприна, заступник начальника управління ветеринарної медицини у Кременчуцькому районі,

Оксана Бушуєва, завідувач сектору державної реєстрації земель відділу Держкомзему у Кременчуцькому районі, Тетяна Назаренко, начальник відділу виконання бюджету та контролю за цільовим використанням коштів – головного бухгалтера управління Пенсійного фонду в Кременчуцькому районі.

Після теплих, дружніх вітань від керівників управлінь та організацій державних службовців поздоровили вихованці Піщанської гімназії та артисти Потоківського будинку культури.