Новини спорту

Щорічна обласна спартакіада серед ветеранів сільського спорту( 35 років і ст.) зібрала кращих майстрів своєї справи. Змагання з настільного тенісу, шашок, шахів, волейболу серед жіночих і чоловічих команд відбулись 21 листопада в м.Миргород.

    І, вже, традиційно, Кременчуцький район не “пасе задніх”, а знову з нагородами.

    В загальнокомандному заліку з усіх видів спорту серед всіх районів Полтавської області- Кременчуцький район на почесному другому місці.

    На високому професійному рівні, особистому заліку, виступила наша “королева шахів”, Котлік Ольга, яка продемонструвала надзвичайно емоційно захоплюючу гру, ставши володаркою золотої медалі.Слід сказати, що своєю майстерністю Ольга Василівна завдячує і своєму першому тренеру Кравченку В.А.( керівник СФГ “Атланта”). А в змаганнях з шахів серед чоловіків, срібним призером став Петров-Хоменко Олександр. І, як підсумок- в нашої команди перше місце з шахів.

Маємо успіхи і серед вправних гравців малої ракетки. В особистому заліку серед жінок відзначилась Сохіна Наталія, яка стала бронзовою призеркою. Серед чоловіків на високому рівні  виступив і Бакін Євген, принісши разом з Наталією для команди почесне третє місце в змаганнях з настільного тенісу.

    Надзвичайно напружена була боротьба і серед волейболістів. Наші хлопці, під керівництвом  тренера Сохіна Леоніда Борисовича, в запеклих волейбольних баталіях за золото зустрілися з полтавчанами, 

але, цього разу фортуна була не на нашій стороні. Наша команда, в складі Богомаза Олександра, Шаблія Миколи, Носенка Вячеслава, Роботи Романа, Чайки Андрія, Харченка Едуарда та Горварда Юрія- срібний призер спартакіади.

    Слід відмітити і жіночу збірну: Полову Наталію , Підворчанську Валентину, Горєльонкову Наталію, Шушвал Катерину, Непораду Юлію, Пітерську Віру, Карпенко Людмилу та наших шашистів Мироненко Марину та Удовицького Григорія, які також принесли такі бажані для нашої команди очки.

     Наприкінці спартакіади переможці отримали свої нагороди ,а всі учасники, гості та організатори змагань, з масою позитивних емоцій повернулися додому.   

  

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик