Пам'яті Бондарівського сільського голови Заїченка Леоніда Івановича

На 55-му році життя перестало битися серце Бондарівського сільського голови Леоніда Івановича Заїченка - мудрого керівника, розумного господаря, відданого сина рідної землі. 

Народився Леонід Іванович 16 січня 1961 року у с. Заруддя Кременчуцького району. Після закінчення школи навчався у Комсомольському гірничо-збагачувальному технікумі. Відслуживши в армії повертається до рідного колгоспу ім. Кірова, де розпочав свій трудовий шлях іще 16-річним юнаком. Працює електромеханіком, трактористом. А у грудні 1991 року його вперше обирають на посаду сільського голови.  Леоніду Івановичу було тільки тридцять років, але його вміння вирішувати проблеми громади, толерантність, доброзичливість односельці високо оцінили і потому вибирали його своїм головою ще п’ять скликань підряд. Леонід Іванович був справжнім господарем своєї громади. Простий у спілкуванні, відкритий і прямолінійний, він ніколи не переймався саморекламою, замість красивих слів були справи, реальні проекти, втілені в життя. Коли було треба – сам сідав на трактор і впорядковував територію сільради. Говорив однією мовою і з начальниками різного рівня, і з бабусею з найвіддаленішого села. А найбільше любив рідну землю, щоліта сідав на комбайн і серед золотих ланів забував геть про усі негаразди… 

Йому б ще жити й жити, творити, разом з односельцями писати історію сьогодення. Не судилося... Життя виявилося таким коротким. 

Смерть не зможе зруйнувати те, що залишив після себе Леонід Іванович - це добрі справи, безмежну повагу та досвід.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким покійного.

Світла пам’ять про Леоніда Івановича житиме вічно у наших серцях.

Хай буде пухом йому рідна земля!