Податкова інформує

Отримати податкову знижку можна до кінця року

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що прийом податкових декларацій від громадян на отримання податкової знижки за підсумками  2014 року здійснюється до кінця 2015 року.  

Право на податкову знижку мають громадяни, які в 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та сплачували протягом року:

- за навчання закладам освіти за себе або членів сім’ї першого ступеня споріднення;

- проценти за іпотечним житловим кредитом;

- суму страхових внесків, премій та пенсійних внесків страховику-резиденту, недержавному пенсійному фонду, установі банку за договорами довгострокового страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, за пенсійним контрактом з недержавним пенсійним фондом, а також внесків на банківський депозитний рахунок, на пенсійні вклади за себе або членів своєї сім’ї;

- за допоміжні репродуктивні технології;

- за оплату вартості державних послуг, пов’язаних з всиновленням дитини;

- за переобладнання транспортного засобу;

- на будівництво (придбання) доступного житла.

Звертаємо увагу платників: громадянин, який не скористається правом на отримання податкової знижки за наслідками звітного 2014 року, втрачає можливість використати таке право в наступних роках.

Декларації приймають в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: м. Кременчук, вул. Красіна, буд.76, секція № 8.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

 

Змінено Порядок обліку платників податків та Положення про реєстрацію платників ПДВ

Кременчуцька ОДПІ інформує, що 16 жовтня 2015 року набув чинності наказ Міністерства фінансів України від 31.08.2015 № 747 "Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість".

З метою удосконалення процедур обліку і реєстрації договорів про спільну діяльність та договорів управління майном, а також окремих положень нормативно-правових актів, наказом № 747 внесено відповідні зміни до Порядку обліку платників податків і зборів (наказ Мінфіну від 09.12.2011 № 1588) та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість (наказ Мінфіну України від 14.11.2014 № 1130).

Зокрема, наказом № 747 встановлено, що уповноважені особи за договорами про спільну діяльність та управителі майна за договорами управління майном (у розумінні абзаців третього та четвертого пункту 1.7 розділу I Порядку обліку № 1588), які на дату набрання чинності цим наказом не зареєстровані платниками податку на додану вартість (у розумінні підпунктів 4, 5 пункту 180.1 статті 180 розділу V Податкового кодексу України), втратили ознаки платників податків за такими договорами:

- з 01 січня 2015 року, якщо вони не були зареєстровані як платники податку на додану вартість за такими договорами або анулювання їх реєстрації як платників податку на додану вартість за такими договорами здійснено раніше 01 січня 2015 року;

- з дати анулювання їх реєстрації як платників податку на додану вартість за такими договорами, якщо таке анулювання здійснене після 01 січня 2015 року.

Зняття зазначених у цьому пункті договорів з обліку в контролюючих органах здійснюється за самостійними рішеннями таких органів (без подання заяви) відповідно до пункту 11.34 розділу XI Порядку обліку № 1588.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ 

Новий електронний сервіс в допомогу платникам податків

Кременчуцька ОДПІ нагадує про впровадження нового електронного сервісу «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».

Для надання такої послуги важливо визначити та встановити фізичну особу, якій надається відповідна послуга. У новому електронному сервісі електронний цифровий підпис слугує як аналог власноручного підпису на заяві фізичної особи – платника податків для надання документу юридичної сили. Застосування електронного цифрового підпису дає змогу значно скоротити час руху документів в процесі оформлення запитів.

Фізична особа – платник податків для отримання відомостей про себе з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо сум отриманих доходів та утриманих податків формує запит в електронному вигляді, підписує сформований запит електронним цифровим підписом та надсилає на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».

За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.

Звертаємо увагу, що фізична особа – платник податків відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» може сформувати запит на отримання інформації виключно про себе, інформація щодо третіх осіб у відповідь на такий запит не надається.

З метою формування запиту про доходи використовується «Спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності/запитів до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розміщене на офіційному веб – сайті ДФС у рубриці «Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді» та є загальнодоступним для використання (http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/).

В зазначеній рубриці розміщено детальну інструкцію щодо користування програмним забезпеченням «Порядок формування запиту та отримання відповіді».

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ 

Штрафи по ЄСВ

В жовтні 2015 року в Кременчуцькій ОДПІ на податковому обліку перебувало 10473  юридичних осіб та 18761 фізичних осіб – підприємців.

ДФС України в своєму листі № 33814/7/99-99-17-03-01-17 від 11 вересня 2015 року розглянула питання притягнення до адміністративної відповідальності платників ЄСВ.

Зокрема, в листі йдеться, що фіскальні органи мають правові підстави для складання протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням законодавства про збір та облік ЄСВ на керівника та головного бухгалтера одночасно, оскільки вони зобов'язані своєчасно нарахувати, обчислювати та сплачувати ЄСВ, а також своєчасно подавати за встановленою формою звітність щодо ЄСВ, достовірні відомості, що використовуються в Державному реєстрі (стаття 1651 Кодекс про адміністративні правопорушення).

Крім того, з 1 січня 2015 року до платників, які допустили порушення зі сплати ЄСВ, застосовується штраф у розмірі  20% від не сплачених сум.

За неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності з єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10 н.м.д.г. (170 грн.). За ті самі дії, вчинені платником єдиного внеску, до якого протягом календарного року було застосовано штраф за таке порушення, — штраф зросте до 60 н.м.д.г. (1020 грн.).

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ 

5 млн.грн.  недоїмки (боргу) по ЄСВ погашено боржниками Кременчуцької ОДПІ 

Згідно вимог Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року  № 2755 - VІ із змінами та доповненнями, боржники з єдиного соціального внеску сплачують податковий борг одночасно зі штрафними санкціями за несвоєчасну сплату, а при відсутності коштів на сплату боргу в заставу потрапляє рухоме та нерухоме майно боржника, яке в подальшому реалізується в рахунок погашення боргів.

Кременчуцька ОДПІ наголошує боржникам-підприємцям на тому, що одним із джерел погашення боргів перед державою є його особисте майно. Відповідно до статті 6 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» до боржників як підприємців так і посадових осіб підприємств вживаються заходи щодо тимчасових обмежень у праві виїзду за межі країни.

Станом на 01.10.2015 заборгованість платників Кременчуцької ОДПІ зі сплати ЄСВ становила 21,4млн.грн. (в т.ч. 9,6млн.грн. по юридичним особам та 11,8млн.грн. по фізичним особам).

Упродовж 9-ти місяців 2015 року підрозділами погашення заборгованостей Кременчуцької ОДПІ скеровано до органів державної виконавчої служби 4643 вимоги про сплату боргу (недоїмки) з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) на загальну суму 28,5млн.гривень. В результаті чого, боржниками станом на 01.10.2015 погашено недоїмки (боргу) по ЄСВ в сумі 5,0млн.гривень.

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що на веб-порталі ДФС України працює он-лайн сервіс «Реєстр страхувальників», завдяки якому платники ЄСВ можуть оперативно отримати дані про взяття на облік, реєстраційний номер платника єдиного внеску та його клас професійного ризику виробництва.

Для отримання інформації з Реєстру страхувальників достатньо знати ім’я, прізвище та по батькові платника, його податковий номер або серію та номер паспорта.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

 Нова форма Податкової декларації екологічного податку

Наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2015 №715 «Про затвердження форми Податкової декларації екологічного податку» (далі – наказ №715), набрав чинності з дня його офіційного опублікування – 25 вересня 2015 року, затверджено форму Податкової декларації екологічного податку.

Платники екологічного податку складають податкові декларації за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів (пп. 250.2 ст. 250 Податкового кодексу України).

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення (пп. 46.6 ст. 46 Податкового кодексу України).

Таким чином, податкова декларація екологічного податку за ІІІ квартал 2015 року подається за формою, затвердженою наказом ДПА України від 24.12.2010 №1010, граничний термін подання – 9 листопада 2015 року.

За новою формою, затвердженою наказом № 715, декларація подається за IV квартал 2015 року, граничний термін подання – 9 лютого 2016 року та у наступні періоди. 

До уваги фізичних осіб – платників єдиного податку: граничний терміни сплати єдиного внеску

Кременчуцька ОДПІ повідомляє наступне.

Порядок сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) визначено Законом України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464).

Платниками єдиного внеску відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону №2464 є, зокрема, фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування,

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 7 Закону №2464 базою нарахування єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншого за розмір мінімального страхового внеску.

Єдиний внесок для зазначених платників встановлюється у розмірі 34,7 відсотка.

Відповідно до абзацу третього частини восьмої статті 9 Закону №2464 фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Водночас згідно з підпунктом 2 пункту 6 розділу IV Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 №449, що зареєстрований у Міністерстві юстиції України 07.05.2015 за №508/26953 (далі – Інструкція №449), фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

Таким чином, граничний термін сплати єдиного внеску фізичними    особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування – 19 число місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.

У разі, якщо останній день строків сплати єдиного внеску припадає на вихідний або святковий день, останнім днем таких строків сплати єдиного внеску вважається перший робочий день, що настає за вихідним або святковим днем (пункт 11 розділу IV Інструкції №449).

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ 

Щодо оподаткування ПДВ операцій за ставкою 7 відсотків

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 №410 (далі – постанова №410) затверджено Перелік медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків (далі – Перелік).

Постанова №410 набрала чинності 10.09.2014, тобто з дати її офіційного опублікування (опубліковано в офіційному виданні «Урядовий кур’єр» від 10.09.2014 №165).

У зв’язку з набранням чинності постановою №410 втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 01.07.2014 №216 «Про затвердження переліку медичних виробів, операції з постачання на митній території України та ввезення на митну територію України яких підлягають обкладенню податком на додану вартість за ставкою 7 відсотків»

Постановою №410 затверджено перелік медичних виробів за кодами УКТЗЕД. З дати набрання чинності постановою №410 за ставкою податку на додану вартість (далі – ПДВ) 7 відсотків підлягають оподаткуванню виключно ті медичні вироби, які визначено у Переліку, з урахуванням наявності відповідного маркування для встановлених у Переліку товарних позицій, незалежно від ставки ПДВ, яка застосовувалась при їх придбанні чи ввезенні на митну територію України.

Медичні вироби, які не увійшли до Переліку, з дати набрання чинності підлягають оподаткуванню за ставкою ПДВ 20 відсотків як під час їх митного оформлення при ввезенні на митну територію України, так і при їх постачанні на митній території України.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

Як отримати консультацію в органах ДФС

Кременчуцька ОДПІ повідомляє, що з 28 жовтня 2015-го набрала чинності у новій редакції стаття 5 Закону України «Про звернення громадян». Крім того, Кременчуцька ОДПІ нагадує, що з 1 вересня 2015 року набрав чинності Закон України, яким змінено порядок надання контролюючими органами індивідуальних письмових податкових консультацій, а також визначено механізм оскарження податкових консультацій платниками податку…

Відповідно до статті 52 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI індивідуальні податкові консультації надаються:

- в усній формі – всіма контролюючими органами;

- у письмовій або електронній формі - контролюючими органами в областях, міжрегіональними територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

Враховуючи зазначене, державні податкові інспекції не мають правових підстав розглядати та надавати письмові та електронні консультації платникам податків. За контролюючими органами на  районному рівні залишено право надавати консультації виключно в усній формі.

Податкова консультація – це допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання запитуваної норми закону або нормативно – правового акта з питань адміністрування нарахування та сплати податків чи зборів, контроль за справлянням яких покладено на такий контролюючий орган.

Шановні платники податків, якщо ви бажаєте отримати письмову податкову консультацію листи необхідно надсилати до Головного управління ДФС у Полтавській області за адресою: 36000 м. Полтава, вул. Фрунзе, 4, або до ДФС України: 04655 м. Київ, Львівська пл., 8.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

Щодо застосування податкової соціальної пільги до зарплати працівника,

який працював неповний місяць

Відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року                № 2755 - VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень (у 2015 році – 1710 грн.).

Згідно вимог ПКУ податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).

Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Податкова соціальна пільга надається з урахуванням останнього місячного податкового періоду, в якому платник податку був звільнений з місця роботи.

Оскільки платник податків має право на отримання податкової соціальної пільги лише від одного працедавця, якщо працівник змінив місце роботи і реалізував це право у звітному місяці на старому місці роботи, то така фізична особа не має права на отримання в цьому місяці податкової соціальної пільги на новому місці роботи.  

При цьому, при дотриманні умов отримання податкової соціальної пільги, така фізична особа має право на отримання податкової соціальної пільги на новому місці роботи з наступного місяця після прийняття на роботу.

Якщо до прийняття на нове місце роботи працівник не користувався правом на податкову соціальну пільгу, має право на її отримання за новим місцем роботи та подає роботодавцю відповідну заяву, податкова соціальна пільга застосовується до місячного доходу, незалежно від дня подання в даному місяці заяви працівником.

Роботодавець відображає у податковій звітності (форма 1ДФ) всі випадки застосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.

Відділ  комунікацій  Кременчуцької ОДПІ 

Щодо оподаткування доходу, отриманого від продажу майна,  набутого у спадщину

Відповідно до пп. 163.1.2 п. 163.2 ст. 163 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платниками податку на доходи фізичних осіб є, зокрема, фізична особа - резидент, яка отримує доходи з джерела їх походження в Україні.

При цьому, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається частина доходів від операцій з майном, розмір якої визначається згідно з положеннями ст. 172.

Відповідно до п. 172.1 ст. 172 Кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового (дачного) будинку (включаючи земельну ділянку, на якій розташовані такі об'єкти, а також господарсько-побутові споруди та будівлі, розташовані на такій земельній ділянці), а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не розповсюджується на майно, отримане таким платником у спадщину.

Згідно з п. 172.2 ст. 172 Кодексу дохід, отриманий платником податку від продажу протягом звітного податкового року більш як одного з об'єктів нерухомості, зазначених у п. 172.1 цієї статті, або від продажу об'єкта нерухомості, не зазначеного в цьому пункті, підлягає оподаткуванню за ставкою 5 відсотків.

Дохід від продажу об'єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об'єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку відповідно до закону (п. 172.3 ст. 172 Кодексу).

Крім того, п. 16 1 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Кодексу передбачено, що тимчасово, до набрання чинності рішенням Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, встановлюється військовий збір (далі - збір).

Враховуючи викладене, дохід отриманий від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року одного з об'єктів нерухомості (житлового будинку, земельної ділянки площею 0,25 га, земельної ділянки площею 0,11 га), одержаних у спадщину не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та збором. При цьому земельні ділянки, не повинні перевищувати норми безоплатної передачі, визначеної ст. 121 Земельного кодексу України залежно від її призначення.

Продаж у цьому ж звітному податковому році інших об'єктів слід розглядати як другий та наступний, із застосуванням ставок податку на доходи фізичних осіб 5 відсотків та збору 1,5 відсотки.

Фізична особа, яка продає такі об'єкти самостійно визначає їх черговість.

Відділ  комунікацій  Кременчуцької ОДПІ

Щодо оподаткування сум середнього заробітку працівника, призваного на військову службу

Кременчуцька ОДПІ повідомляє, що ДФС України  листом  від 08.10.2015 № 21378/6/99-99-17-03-03-15 роз’яснено порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб і нарахування та утримання єдиного внеску з сум середнього заробітку працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на строк більше одного року, а саме:

Питання нарахування та виплати підприємствами, установами, організаціями середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на строк більше одного року, а також виплати таким працівникам компенсацій з бюджету у межах середнього заробітку та визначення нормативно-правових документів, які є підставою для виплати цих компенсацій, не належить до компетенції ДФС, а знаходиться в правовому полі Мінсоцполітики.

Оподаткування доходів фізичних осіб регламентується розділом IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс), пп. "и" пп. 165.1.1 п. 165.1 ст. 165 якого передбачено, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються, зокрема, компенсаційні виплати з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Крім того, згідно з частиною сьомою ст. 7 від 08.07.2010 №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464) не нараховується на виплати та не утримується єдиний внесок з виплат, що компенсуються з бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

Враховуючи зазначене, у разі нарахування (виплати, надання) роботодавцем суми середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на строк більше одного року, вказаний дохід оподатковується податком на доходи фізичних осіб і базою нарахування та утримання єдиного внеску.

Якщо роботодавець нараховує працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, на строк більше одного року, середній заробіток та не подає звіти на отримання компенсаційних виплат із бюджету (наприклад, через проблеми із засвідченням звітів військкоматами) і відповідно не отримує такі компенсації, то сума середнього заробітку, що виплачується за рахунок коштів роботодавця у складі заробітної плати, є об'єктом оподаткування податком на доходи фізичних осіб і базою нарахування та утримання єдиного внеску.

При нарахуванні мобілізованим працівникам доходу у вигляді середнього заробітку, що компенсується з бюджету, вказаний дохід не оподатковується податком на доходи фізичних осіб та не є базою нарахування та утримання єдиного внеску.

Відділ  комунікацій  Кременчуцької ОДПІ

Обережно! Шахраї!

Днями у Кременчуці зафіксовано випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб, які  у суб’єктів бізнесу від імені керівництва податкової інспекції міста вимагають кошти.

Податкова Кременчука застерігає платників не реагувати на подібні вимоги, закликає бути пильними та у разі, якщо вам стала відома будь-яка інформація про шахраїв, негайно повідомляти на «телефон довіри» у м. Полтаві номерами відділу внутрішньої безпеки  ДФС у Полтавській області: (0532)63-00-70 та (0532)60-52-80 або за телефоном 102.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

Податковий календар

9 листопада, понеділок останній день подання:

 • звіту про суми податкових пільг за дев’ять місяців; 
 • податкової декларації з податку на прибуток підприємства за три квартали;
 • податкової декларації з ПДВ за ІІІ квартал;
 • податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, за ІІІ квартал (форма № 1ДФ);
 • податкової декларації про майновий стан і доходи фізичними особами — підприємцями, які перейшли з ІІІ кварталу зі спрощеної системи оподаткування на загальну або вперше зареєстровані в ІІІ кварталі;
 • податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця за три квартали платниками, віднесеними до третьої групи;
 • податкової декларації платника єдиного податку третьої групи  (юридичні особи) за три квартали;
 • податкової декларації екологічного податку за ІІІ квартал;
 • податкової декларації рентної плати за ІІІ квартал;
 • податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за три квартали;
 • податкової декларації туристичного збору за три квартали.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ