Відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії Кременчуцької районної ради

21 жовтня 2015 року відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Володимир Ярмола, депутат обласної ради Онисій Петращук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Тютюнник, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Олена Беркела, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

Учасники пленарного засідання вшанували хвилиною мовчання пам’ять депутатів районної ради Івана Паліївця та Миколи Курінного, які передчасно пішли із життя.

 

Голова районної ради Володимир Сіора представив нового очільника Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області Вадима Могилу, який нещодавно приступив до виконання своїх обов’язків. Відповідаючи на привітання, Вадим Сергійович запевнив присутніх, що зробить усе від нього залежне для підтримання нормального функціонування ввіреного району.

Також перед початком роботи Володимир Сіора привітав із ювілеєм Майбородівського сільського голову Тамару Голуб, побажав їй міцного здоров’я та довгих років життя. 

Розпочавши роботу пленарного засідання, депутати прийняли порядок денний, додатково внесли до нього два питання та виключили проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік».

Першою депутати заслухали начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксану Семерянін, яка доповіла про внесення змін до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки» та до районної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2016 роки.
Потому було розглянуто та прийнято внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки, до районної комплексної цільової Програми підтримки сім'ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки, до цільової Програми Про реалізацію на території Кременчуцького району проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2015-2017 рік, до Програми охорони довкілля в Кременчуцькому районі на період 2013 – 2015 роки.

Виконуюча обов'язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна представила звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року, доповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, згідно з якими додатково профінансовано ряд районних програм, утримання комунального майна, придбання обладнання, та інше.

Дмитро Колотієвський, заступник голови районної ради, доповів про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Усі представлені проекти рішень були прийняті одноголосно. Загалом рада розглянула 10 питань. Завдяки злагодженій роботі депутатів Кременчуцький район нормально функціонуватиме під час майбутнього виборного періоду. Депутати шостого скликання одностайно забезпечили фінансування освітянської та соціальної сфери району.

У "Різному" виступив депутат районної ради, голова бюджетної комісії Олександр Степаненко, який подякував колегам по комісії за чітку роботу, побажав депутатам успіхів у виборчих перегонах.

Потому із заключним словом виступив голова районної ради Володимир Сіора. Подякувавши депутатам за роботу, він вручив Подяки Олександру Степаненку, Олександру Ситюку та Ользі Шаповал, які мають найбільший депутатський «стаж», брали активну участь у забезпеченні дієвості ради та не балотуються на наступне скликання.