Скликається тридцять шоста сесія Кременчуцької районної ради

Голова районної ради Володимир Сіора прийняв розпорядження про скликання тридцять шостої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 21 жовтня 2015 року о 10-00 годині у приміщенні районної ради (м. Кременчук, вул. Леніна, 14/23). 

На розгляд ради винести питання:

  1. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Кременчуцького району на 2015 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми «Освіта Кременчуцького району на 2012-2016 роки».
  3. Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013-2020 роки.
  4. Про внесення  змін до районної комплексної цільової Програми підтримки сім'ї та молоді Кременчуцького району на 2015-2016 роки.
  5. Про внесення змін до цільової Програми Про реалізацію на території Кременчуцького району проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2015-2017 роки.
  6. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року.
  7. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік.
  8. Про затвердження  розпоряджень голови районної державної адміністрації.
  9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
  10. Різне.

На сесію запрошені: голова районної державної адміністрації,  заступники голови районної державної адміністрації, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації, сільські голови, керівники районних установ, організацій, підприємств за окремим списком, депутати обласної ради за окремим списком, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації.