Пам'яті депутата Курінного Миколи Чарльзовича

                   

На 67-му році передчасно пішов із життя депутат Кременчуцької районної ради Курінний Микола Чарльзович - добра, чуйна людина, надійний товариш,  активний громадський діяч. Тяжке лихо спіткало сім’ю і всіх, хто добре знав Миколу Чарльзовича та працював разом з ним. Рідні втратили люблячого чоловіка, батька, дідуся. Друзі та колеги по спільній справі – справжнього професіонала, щирого соратника, доброго друга. 

Народився Курінний Микола Чарльзович 18 грудня 1948 року у с. Омельник Кременчуцького району. Після закінчення школи здобув спеціальність вченого-агронома у Полтавському сільськогосподарському інституті та повернувся на батьківщину. Тут, у радгоспі «Кременчуцький», Микола Чарльзович розпочав свій трудовий шлях. Талановитого керівника запросили на посаду у Кременчуцький райком комсомолу, де він пропрацював до 1979 року. Далі Микола Чарльзович керував радгоспом «Комсомольський» (с. Дмитрівка), колгоспом «Україна» (с. Запсілля), радгоспом «Декоративні культури» (с. Піщане). Останні роки перед виходом на пенсію очолював Кременчуцьке районне управління Пенсійного фонду України. 

Микола Чарльзович завжди активно цікавився справами громади, захищав інтереси найбільш незахищених верств населення. Тому депутатство було його життєвою справою - 5 скликань він обирався у Кременчуцьку районну раду. 

Важко підібрати слова, щоб передати весь сум з приводу такої важкої передчасної втрати. У пам’яті рідних, друзів, колег Микола Чарльзович назавжди залишиться відкритою, принциповою та доброзичливою людиною, цікавим співрозмовником та професіоналом з великої літери. Наші серця навіки збережуть образ талановитого, доброго, життєрадісного чоловіка, сильної особистості. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Земля йому пухом!