Пам'яті депутата Паліївця Івана Федоровича

5 жовтня 2015 року на 78-му році життя перестало битися серце старійшини депутатського корпусу Кременчуцької районної ради - Паліївця Івана Федоровича.

Народився  Іван Федорович 18 вересня 1938 року в селі Друга Олександрівка Козельщинського району в родині селян-колгоспників.

Закінчив Харківський державний інститут культури, Вищу партійну школу при ЦК КПУ.

Працював у державницьких управлінських структурах, займав керівні посади в органах державної влади, останнім часом очолював раду Кременчуцької районної організації ветеранів. Вів активну громадсько-політичну діяльність. Починаючи з 1972 року обирався 10 разів депутатом районної ради.

Та найбільше душа його лежала до літературної творчості. Іван Федорович писав чудові вірші, захоплювався вивченням історії рідного краю.

У Кременчуцькій районній раді п’ятого та шостого скликань Іван Федорович працював головою постійної комісії  з питань пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, соціально-правового захисту населення. За час роботи у депутатському корпусі показав себе активним, принциповим депутатом, за безпосередньої участі якого районною радою прийнято важливі рішення щодо питань соціального захисту різних верств населення.

Депутат регулярно зустрічався з виборцями, допомагав їм вирішувати як питання особистого, так і суспільного характеру.

Тим, хто знав Івана Федоровича, він запам’ятався як компетентний, невтомний, надзвичайно трудолюбивий керівник, справжній товариш, порядна людина, гарний сім’янин. Його вірність своїм переконанням та відданість справі заслуговують на окрему повагу. Нинішньому поколінню так не вистачає цих рис.

Світлий спомин про Івана Федоровича Паліївця назавжди збережеться у нашій пам’яті. Нехай земля йому буде пухом!