Новини спорту

      В Кременчуцькому районі 26 вересня відзначилось справжнім “вибухом” спортивних новин.

      Титул цьогорічних Чемпіонів України закріпила команда ветеранів 55 років і старших, ставши знову володарем Кубку і золотих медалей в Чемпіонаті області з футзалу серед ветеранів даної вікової категорії, який пройшов в смт Решетилівка.

       В фіналі змагалися  шість команд, які були поділені на дві групи. Суперниками в нашій групі стали Пирятинські і Новосанжарські футболісти.

       Під керівництвом Веселовського А.Г. і Паюрова П., наша команда, у складі: Кавеліна М., Коваленка І., Негоди Ю., Малагловця А., Сухоменюка М., Шаманського С. і Книша М. в котрий раз продемонстрували свою майстерність і техніку володіння м’ячем. 

 ...

       Цього ж дня, в Кременчуцькому районі, наші красуні-волейболістки змагались своєю грацією, спритністю та швидкістю в районному турнірі з волейболу, присвяченого 65-й річниці створення спортивного товариства “Колос”.

       В результаті захоплюючої боротьби переможцем турніру стала команда дівчат КДПУ ім.М.Остроградського, срібло - в Омельницьких волейболісток і бронзу завоювала Білецьківська команда.

 ... 

        І, особлива увага футбольних вболівальників зосередилась  на районному турнірі з футболу, на призи депутата обласної ради, голови Кременчуцької РДА В.О.Ярмоли, який пройшов в с.Кам’яні Потоки.

        В змаганнях взяли участь футбольні команди Рокитного, Кам’яних Поток, Вільної Терешківки і Поток.

        Учасників і гостей турніру привітали депутат обласної ради, голова Кременчуцької райдержадміністрації Ярмола  В.О. і голова КРО ВФСТ “Колос” Горячковський А.Ф.

         Протягом всіх ігор панувало велике напруження, а в очах футболістів - непереможна жага до перемоги.

         Активність вболівальників зашкалювала з кожною грою, що давало значний поштовх кожному гравцеві приносити переможні голи для своєї  команди.

         В результаті надзвичайно запеклої боротьби Кам’янопотоківський “Дніпро” став володарем Кубку. Срібло- в Потоківської команди і почесне третє місце посів Вільнотерешківський “Вільтер”.

         Команди були нагороджені грамотами та футбольними м’ячами. Також були відзначені і нагороджені статуетками і грамотами кращий бомбардир турніру Крошка Дмитро (с. Кам’яні Потоки) і кращий гравець - Калінічев Євген ( с.Потоки).

  

Провідний спеціаліст

Кременчуцької РО ВФСТ “Колос”                                                   Є.Є.Цилюрик