Відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Кременчуцької районної ради

11 вересня 2015 року відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Кременчуцької районної ради шостого скликання, яке провів голова районної ради Володимир Сіора. У його роботі взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат Полтавської обласної ради Володимир Ярмола, депутат обласної ради Іван Панасенко, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Олена Беркела, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський,  сільські голови, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, державних підприємств, установ, організацій, представники громадських об’єднань та партійних організацій, представники засобів масової інформації.

Розпочавши роботу пленарного засідання, депутати прийняли порядок денний, додатково внісши до нього два питання.

Першим депутати заслухали прокурора Кременчуцького району В’ячеслава Лісового, який представив інформацію «Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2015 року». Далі начальник Кременчуцького РВ УМВС України в Полтавській області Олександр Мартиш доповів про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у І півріччі 2015 року. Активну участь в обговоренні цих питань взяли депутат районної ради Ганна Капустян, очільник міської організації ВО «Свобода» Костянтин Красовський, та інші.

Потому було розглянуто та прийнято внесення змін до трьох районних програм соціального спрямування, затверджено цільову Програму реалізації  на території Кременчуцького району проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2015-2017 роки.

Виконуюча обов'язки начальника фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна доповіла про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, згідно з якими додатково профінансовано ряд районних програм, утримання комунального майна, придбання медичного обладнання, та інше.

Також рада розглянула та ухвалила відповідні рішення по питаннях: про виконання районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень в частині забезпечення відповідно до законодавства розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту та туризму; звіт директора КП «Архбудпроект» про виконання функціональних обов’язків та фінансово-господарську діяльність установи у 2015 році; звіт голови постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології.

Пакет проектів рішень про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду гр. Панасенку Івану Якимовичу для ведення фермерського господарства за межами населених пунктів Кам’янопотоківської сільської ради представив начальник відділу Держземагентства у Кременчуцькому районі Полтавської області Максим Якобчук.

Без обговорення та зауважень затвердили цього дня депутати звернення Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП щодо зниження тарифів на енергоносії до рівня економічно обґрунтованих і соціально-справедливих.

Усі представлені проекти рішень були прийняті за основу та в цілому із внесеними поправками. Загалом рада розглянула 22 питання.

У "Різному" виступили громадський активіст Василь Молодецький, воїн АТО Сергій Александров, депутат обласної ради Іван Панасенко, депутат районної ради Ганна Капустян.