Відбулися засідання депутатських комісій

2 вересня відбулися засідання постійних комісій Кременчуцької  районної ради,  де були обговорені питання порядку денного тридцять п'ятої сесії районної ради. У роботі зібрань взяли участь голова районної ради Володимир Сіора, голова районної державної адміністрації Володимир Ярмола, заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський, заступник голови райдержадміністрації Олена Беркела, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, районної ради, керівники служб та організацій.

Спільне засідання провів голова бюджетної комісії Олександр Степаненко. Проект порядку денного тридцять п’ятої сесії представив заступник голови районної ради Дмитро Колотієвський, який наголосив, що додатково вноситься питання про присвоєння Вільнотерешківській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів Кременчуцької      районної ради імені Івана Михайловича Волочая.  Також депутати на спільному засіданні погодили текст звернення депутатів Кременчуцької районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, НКРЕКП щодо зниження тарифів на енергоносії до рівня економічно обґрунтованих і соціально-справедливих.

Комісія з питань бюджету, приватизації та підприємницької діяльності (голова – Олександр Степаненко) рекомендувала до розгляду на сесії внесення змін до ряду районних програм. Активно обговорювали присутні проект рішення про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік, по якому доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Оксана Піддубна. В результаті комісія рекомендувала внести зміни до рішення в частині фінансування технічних проектів місцевих громад, що реалізуються в рамках проекту DESPRO. Згідно з внесеними пропозиціями було рекомендовано внести поправки й у саму Програму про реалізацію  на території Кременчуцького району проекту міжнародної технічної допомоги «Швейцарсько-український проект «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на 2015-2017 роки, яка також виноситься на розгляд сесії.

На спільному засіданні освітянської, комунальної комісій та комісії законності ( голови – Євгеній Прядко, Олександр Мулявка, Вадим Ткаченко) депутати взяли до відома проекти рішень «Про  стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності органів прокуратури на території Кременчуцького району у І півріччі 2015 року» та «Про  стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Кременчуцького району у І півріччі 2015 року», заслухали заступника голови райдержадміністрації Олену Беркелу по питанню виконання райдержадміністрацією делегованих повноважень в частині розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, туризму. Погодили звіт про роботу директора КП «Архбудпроект» Антона Левчука, ряд майнових питань, затвердили рекомендації по питанню виконання районної Програми імунопрофілактики та комплексної Програми профілактики правопорушень.

Комісія з питань агропромислового комплексу, земельних ресурсів та екології, яку провів Андрій Гориславець, одноголосно рекомендувала сесії внести в порядок денний та затвердити технічну документаціюз нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Панасенку І.Я. для ведення фермерського господарства. Також комісія розглянула хід  виконання Програми фіто санітарних заходів у карантинних і регульованих зонах по виявленню, локалізації та ліквідації регульованих шкідливих організмів на території Кременчуцького району на період 2011 – 2015 роки.