Зменшення податкового тиску на платників податків
З 01.09.2015 р. набере чинності Закон України від 17.07.2015 р. № 655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків”. Новий документ передбачає, зокрема:
- підвищення до 6000 грн. вартісної межі для віднесення матеріальних активів до основних засобів;
- заборону контролюючим та іншим державним органам використовувати акт перевірки як основу для висновків про відносини платника податків із контрагентами, якщо платникові за результатами здавання акта не вручене податкове повідомлення-рішення;
- за наявності письмового звернення платника податків замість документальної невиїзної перевірки можливість проведення документальної виїзної перевірки;
- тимчасово, до 31 грудня 2016 року включно, скасування протягом 10 днів із дня сплати податкового зобов’язання платникам податків з обсягом доходів або операцій до 20млн.грн штрафів, нарахованих на суми податкового зобов’язання, які платник податків сплатив без оскарження податкового повідомлення-рішення;
- надання дозволу платникам не нараховувати пеню при внесенні змін до податкової звітності внаслідок самостійного нарахування суми грошового зобов’язання впродовж 90 днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов’язання.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
З 1 вересня 2015 року – податкові консультації по-новому
Кременчуцька ОДПІ нагадує, що 1 вересня поточного року набирає чинності Закон України від 17.07.2015 №655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків».
Наступні зміни внесені Законом №655 до статті 52 «Податкові консультації» та до ст.53 «Наслідки застосування податкових консультацій» Кодексу.
Пункт 52.3 Податкового кодексу України доповнено реченням такого змісту:
«Консультація, надана в письмовій або електронній формі, обов’язково повинна містити опис питань, що порушуються платником податків, з урахуванням фактичних обставин, вказаних у зверненні платника податків, обґрунтування застосування норм законодавства та висновок з питань практичного використання окремих норм податкового законодавства».
Пунктом 52.4 статті 52 Кодексу з урахуванням змін, внесених Законом №655, визначено, що консультації, крім узагальнюючих, надаються:
- в усній формі – контролюючими органами;
- у письмовій або електронній формі – контролюючими органами в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі, областях, міжрегіональними територіальними органами, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, та підлягають обов’язковому розміщенню на сайті контролюючого органу, який надав консультацію, протягом 10 календарних днів після дня їх надання без зазначення найменування (прізвища, ім’я, по батькові) платника податків та його податкової адреси.
Пункт 52.6 статті 52 Кодексу викладено у такій редакції:
«Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, проводить періодичне узагальнення податкових консультацій, які стосуються значної кількості платників податків або значної суми податкових зобов’язань, та затверджує наказом узагальнюючі податкові консультації, які підлягають оприлюдненню, у тому числі на офіційному веб-сайті цього органу, протягом 5 календарних днів».
Згідно з пунктом 53.3 статті 53 Кодексу платник податків може оскаржити до суду наказ про затвердження узагальнюючої податкової консультації або надану йому індивідуальну податкову консультацію як правовий акт індивідуальної дії, викладені в письмовій або електронній формі, які, на думку такого платника податків, суперечать нормам або змісту відповідного податку чи збору.
Скасування судом наказу про затвердження узагальнюючої податкової консультації або індивідуальної податкової консультації є підставою для надання нової податкової консультації з урахуванням висновків суду.
Законом №655 пункт 53.3 статті 53 Кодексу доповнено таким:
«Протягом 30 календарних днів із дня набрання законної сили рішенням суду про скасування наказу про затвердження узагальнюючої податкової консультації або індивідуальної податкової консультації центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику, або контролюючий орган з урахуванням висновків суду зобов’язані опублікувати узагальнюючу податкову консультацію або надати платнику податків індивідуальну податкову консультацію».
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
ДФС запроваджує новий електронний сервіс
З 25 серпня 2015 року Державна фіскальна служба України запроваджує у тестовому режимі новий електронний сервіс «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».
З 1 вересня 2015 року сервіс буде запущено у штатному режимі.
Фізична особа – платник податків для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо сум своїх отриманих доходів та утриманих податків матиме можливість сформувати запит в електронному вигляді. Сформований запит підписується електронним цифровим підписом та відправляється на електронну адресу «Єдиного вікна подання електронної звітності ДФС».
За результатами обробки запиту на електронну адресу платника надходить відповідь, що містить відомості про суми доходів.
Детальніше з інформацією щодо роботи сервісу можна ознайомитися за посиланням http://sfs.gov.ua/fizichnim-osobam/vidomosti-doxid/.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Обчислення середньої заробітної плати мобілізованих працівників
З 07.08.2015 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 29.07.2015 р. № 542, якою внесено зміни до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого власною постановою від 08.02.95 р. № 100, з урахуванням норм якого проводитиметься обчислення середньої заробітної плати працівникам, які були звільнені в запас з військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, та повторно призвані для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Зазначено, що у разі коли розрахована в установленому порядку середня заробітна плата є нижчою від середньої заробітної плати, яка зберігалася за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, для розрахунку компенсації застосовується середня заробітна плата, яка зберігалася за працівником протягом періоду попередньої військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Форма № 1-ОПП: заповнюємо правильно
Реєстраційна заява (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) за ф. № 1-ОПП затверджена наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 «Про затвердження Порядку обліку платників податків і зборів», в редакції наказу Міністерства фінансів України від 14.11.2014 № 1127 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів».
При заповненні реєстраційної заяви за ф. № 1-ОПП підлягають заповненню всі поля з урахуванням приміток, а саме:
«Номер взяття на облік у контролюючому органі» та «Дата взяття на облік у контролюючому органі» - вказуються номер реєстрації в контролюючому органі та дата взяття на облік в контролюючому органі, які зазначено в довідці про взяття на облік за ф. 4-ОПП або в виписці з Єдиного державного реєстру (далі – ЄДР).
«Податковим номером» є код платника згідно з Єдиним державним реєстром підприємств і організацій України (далі – ЄДРПОУ).
Для юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб, які включаються до ЄДР, поля з «1» по «9» заповнюються згідно з відомостями, які містяться в ЄДР.
Поля, інформація щодо яких не міститься в ЄДР, заповнюються наступним чином:
«4» – (найменування контролюючого органу, до якого подається заява) – зазначається назва контролюючого органу, до якого платник податку подає заяву.
«7» – (розмір статутного фонду в національній валюті) – для відокремлених підрозділів не заповнюється.
«9» – (головний бухгалтер) - надається інформація про головного бухгалтера (або іншу особу, на яку покладено обов’язки з ведення бухгалтерського обліку платника податків) з урахуванням приміток.
У полі «10» (кількість працівників на момент взяття на облік) зазначається кількість працюючих на момент подання заяви за ф. № 1-ОПП.
Для юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб, які не включаються до ЄДР, поля з «1» по «9» заповнюються згідно з довідкою про включення до ЄДРПОУ такого платника.
Поля, інформація щодо яких не міститься в довідці ЄДРПОУ, заповнюються наступним чином:
«4» – (найменування контролюючого органу, до якого подається заява) – зазначається назва контролюючого органу, до якого платник податку подає заяву.
«7» – (розмір статутного фонду в національній валюті) – для відокремлених підрозділів поле не заповнюється.
«9» – (головний бухгалтер) – надається інформація про головного бухгалтера (або іншу особу, на яку покладено обов’язки з ведення бухгалтерського обліку платника податків) з урахуванням приміток.
У полі «10» (кількість працівників на момент взяття на облік) зазначається кількість працюючих на момент подання заяви за ф. № 1-ОПП.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Коди бюджетної класифікації: сплата штрафних (фінансових) санкцій та пені
Суми штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) зараховуються до бюджетів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки та збори, що передбачено пунктом 113.1 статті 113 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 131.3 статті 131 Податкового кодексу України суми пені зараховуються до бюджетів або державних цільових фондів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки.
Тобто, суми штрафних (фінансових) санкцій та пені сплачуються за кодами бюджетної класифікації, за якими здійснюється зарахування відповідних податків та зборів.
Що стосується сплати штрафних (фінансових) санкцій та пені за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, застосованих контролюючим органом, слід керуватися наступним.
Форма та порядок надіслання податкового повідомлення-рішення і розрахунку грошового зобов’язання визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує, державну податкову і митну політику.
Порядок направлення органами державної податкової служби податкових повідомлень-рішень платникам податків затверджено наказом Міністерства фінансів України від 28.11.2012 № 1236 (далі – Порядок).
Згідно із п.2.3 Порядку податкове повідомлення-рішення складається в двох примірниках за кожним окремим податком, збором разом із штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами), або штрафними (фінансовими) санкціями (штрафами, пенею), передбаченими Податковим кодексом України, а також за кожною штрафною (фінансовою) санкцією (штрафом) за порушення норм іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, та/або пенею за порушення строків розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
Встановлені форми податкових повідомлень-рішень містять інформацію щодо реквізитів бюджетних рахунків, на які платник податків здійснює сплату сум штрафних (фінансових) санкцій та/або пені за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, нарахованих контролюючим органом.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Понад 10,5 млрд.грн. платежів мобілізовано до бюджетів усіх рівнів органами
ДФС Полтавської області з початку року
На цьому наголосила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнєцова, підкресливши, що це більше збору платежів за 7 місяців 2014 року на 40,4%, або більш ніж на 3 млрд.грн.
За підсумками січня-липня 2015 року до державного бюджету було мобілізовано платежів в сумі понад 8 млрд.грн., це більше фактичних надходжень за аналогічний період 2014 року на 49,7%.
В розрізі основних бюджетоутворюючих податків державного бюджету зросли надходження по рентній платі за користування надрами в 2,5 рази та збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживання усіх форм власності – майже втричі.
До місцевих бюджетів області за 7 місяців 2015 року надійшло коштів в сумі понад 2млрд.грн.. що на 250,8 млн.грн. або на 13,2% більше минулорічного обсягу надходжень.
Впродовж січня-липня 2015 року у порівнянні з відповідним періодом 2014 року зріс рівень збору платежів до зведеного бюджету у сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві на 210,7 млн.грн., або на 63,8%. В будівництві збір платежів підвищився у 2,1 рази, або на 411,6 млн.грн. У сфері торгівлі додаткові надходження коштів в бюджет становлять 238 млн.грн. Від підприємств транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності збір податків збільшився на 1,3млн.грн., або на 0,5 %.
Провідною галуззю в наповненні дохідної частини бюджету в області – є промисловість, яка займає 68,9% в загальній сумі збору платежів до зведеного бюджету. Збір платежів в промисловості за 7 місяців 2015 року склав понад 7 млрд.грн., що на 35,4% більше, ніж за відповідний період попереднього року.
Найбільший рівень збору платежів в промисловості забезпечують підприємства добувної промисловості і розроблення кар'єрів – понад 6млрд.грн., або 85,4% від загальної суми збору у промисловості, що більше фактичного показника за відповідний період минулого року більш ніж на 3 млрд. грн., або вдвічі.
Крім того, в розрізі промислових видів діяльності збільшився збір платежів у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції - на 21,6 млн. грн., або на 88,7%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів - на 14,9 млн. грн., або на 5,3%, в металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування - на 12,8 млн.грн., або на 30,5%.
Головне управління ДФС у Полтавській області
Майже 340 млн.грн. ПДВ відшкодовано підприємствам Полтавщини з початку року
А саме, як відзначила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнєцова впродовж семи місяців поточного року підприємствами області задекларовано бюджетне відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки в сумі понад 390 млн.грн., що майже на 101 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.
У січні-липні 2015 року підприємствам Полтавщини було відшкодовано грошовими коштами маже 340 млн.грн. податку на додану вартість, що більше ніж у 2014р. майже на 101 млн.грн.
За результатами проведених перевірок достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ на сьогоднішній день органами ДФС Полтавської області упереджено безпідставне відшкодування податку на додану вартість з бюджету у розмірі понад 17 млн.грн., що майже на 11 млн.грн. більше відповідного періоду минулого року.
З початку 2015 року 57 платникам Полтавщини було відшкодовано понад 145 млн.грн. ПДВ в автоматичному режимі, що більш ніж на 59 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. Рівень бюджетного відшкодування ПДВ в автоматичному режимі становить 42,9%.
Головне управління ДФС у Полтавській області
Подання до органу ДФС Повідомлення про прийняття працівника на роботу
Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області нагадує, що Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою згідно з додатком до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів Державної фіскальної служби (далі – ДФС) за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
- на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Для подання Повідомлення засобами електронного зв’язку ДФС України розроблено спеціалізоване клієнтське програмне забезпечення для формування та подання звітності до «Єдиного вікна подання електронної звітності», яке розповсюджується на безоплатній основі, зокрема, розміщено в банері «Електронна звітність» в розділі «Платникам податків про електронну звітність» офіційного веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/spetsializovane-klientske-program/).
В даному програмному забезпеченні платникам надана можливість сформувати Повідомлення про прийняття працівника на роботу, накласти електронно-цифровий підпис та направити його до Єдиного вікна податкової звітності.
Для отримання послуги електронного цифрового підпису на безоплатній основі необхідно звернутись до відокремленого пункту реєстрації користувачів при податкових інспекціях міст (в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: м. Кременчук, вул. Жовтнева, 43, кім. 205).
На офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України (http://acskidd.gov.ua), в розділі «Реєстрація користувачів», розміщено перелік реєстраційних документів (зразки заповнення) щодо отримання електронних цифрових ключів для кожної категорії платників податків, іншу корисну інформацію.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Уточнюючий розрахунок до декларації з ПДВ
Кременчуцька ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області інформує, що порядок внесення змін до податкової звітності визначений статтею 50 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - Кодекс). Так, відповідно до пункту 50.1 у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації.
Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.
Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті:
а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;
б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.
Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період або подає у наступних податкових періодах уточнюючу декларацію внаслідок виконання вимог пункту 169.4 статті 169 Кодексу, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Форма та тонкощі заповнення „уточненки” за формою №1ДФ
Форма та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 №4.
Порядок заповнення звітного нового та уточнюючого податкових розрахунків є однаковим. Звітний новий та уточнюючий податкові розрахунки подаються на підставі інформації з попередньо поданого податкового розрахунку і містять інформацію лише за рядками й реквізитами, які уточнюються. Для заповнення також використовується інформація з повідомлень про виявлені помилки, які відправляються контролюючими органами до податкового агента.
Коригування показників розділу I:
- для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати «1» - на виключення рядка;
- для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати «0» - на введення рядка;
- для заміни одного помилкового рядка іншим потрібно виключити помилкову інформацію відповідно до абзацу другого цього пункту та ввести правильну інформацію відповідно до абзацу третього цього пункту, тобто повністю заповнити два рядки, один з яких виключає попередньо внесену інформацію, а другий вносить правильну інформацію. У такому разі в першому рядку в графі 9 указується «1» - рядок на виключення, а в другому – «0» - рядок на введення.
Коригування показників розділу II:
- у підрозділі «Оподаткування процентів» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування процентів - виключення**» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування процентів» відобразити правильну інформацію;
- у підрозділі «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею - виключення***» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Оподаткування виграшів (призів) у лотерею» відобразити правильну інформацію;
- у підрозділі «Військовий збір» для виключення помилкового рядка з попередньо введеної інформації у рядку «Військовий збір - виключення****» потрібно повторити всі графи помилкового рядка, а в рядку «Військовий збір» відобразити правильну інформацію.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Підстава для зменшення суми авансового платежу з ПДФО
Авансові платежі з податку на доходи фізичних осіб розраховуються підприємцем самостійно, але не менш як 100 відсотків річної суми податку з оподатковуваного доходу за минулий рік (у співставних умовах), та сплачуються до бюджету по 25 відсотків щокварталу (до 15 березня, до 15 травня, до 15 серпня і до 15 листопада).
При зменшенні суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше, ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал, платник податку має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений абзацом першим підпункту 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ), пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу. Для такого зменшення суми авансового платежу фізичною особою - підприємцем до настання строку сплати такого авансового платежу до контролюючого органу подається заява у довільній формі, що містить розрахунок зменшення суми авансового платежу та коротке пояснення обставин, що призвели до зменшення суми отриманого доходу.
Такий порядок регламентовано підпунктом 177.5.1 пункту 177.5 статті 177 ПКУ.
Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець на загальній системі оподаткування має право зменшити суму авансового платежу, що підлягає сплаті у наступний строк, встановлений пп. 177.5.1 п. 177.5 ст. 177 ПКУ, пропорційно зменшенню суми зазначеного доходу, якщо відбулось зменшення суми отриманого доходу за попередній календарний квартал поточного року більше ніж на 20 відсотків у порівнянні з розрахунковою очікуваною сумою доходу на такий квартал.
Нагадуємо, що фізичні особи - підприємці на загальній системі оподаткування подають до контролюючого органу податкову декларацію за місцем своєї податкової адреси за результатами календарного року у строки, встановлені Податкового кодексу України для річного звітного податкового періоду, в якій також зазначаються авансові платежі з податку на доходи, що передбачено пунктом 177.5 статті 177 ПКУ.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
28 серпня 2015 - граничний термін сплати земельного податку для громадян
Відповідно до Податкового кодексу України, плата за землю - це обов'язковий платіж у складі податку на майно, який стягується у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності.
Підставою для нарахування плати за землю є дані державного земельного кадастру. Фізичні особи - громадяни сплачують податок протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Граничний термін сплати в 2015 році - 28 серпня поточного року.
Кременчуцька ОДПІ нагадує, що відповідно до Кодексу від плати за землю звільняються інваліди першої та другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ
Податковий календар
28 серпня, п'ятниця, останній день сплати
- авансових внесків з податку на прибуток за серпень;
- авансового внеску рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за серпень;
- збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за липень;
- плати за землю за липень;
- ПДВ за липень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю;
- акцизного податку за липень;
- податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень;
- військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за липень.
31 серпня, понеділок, останній день подання
- податкової декларації з податку на прибуток підприємства виробниками сільськогосподарської продукції за період з 01.07.2014 р. по 30.06.2015 р.
Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ