Відбулося засідання Координаційної ради

29 травня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. Серед запрошених були начальники відділів районної ради та районної державної адміністрації. Проводив засідання голова районної ради Василь Кравченко.

 Першим взяв слово Олександр Чернишов, головний архітектор району, який проінформував про впровадження програми доступного житла в регіоні, зокрема, наголосив на необхідності створення реєстру громадян, які потребують поліпшення житла.

Василь Кравченко дав доручення працівникам апарату районної ради взяти на контроль виконання цього питання і звернувся до сільських голів із проханням відповідально поставитися до цієї роботи.

 Потім Олександр Ситюк, радник голови районної ради, ознайомив голів із проектом рішення «Про районну (комплексну) Програму підтримки та розвитку місцевого самоврядування на 2012 – 2014 роки», яка спрямована на забезпечення подальшого розвитку місцевого самоврядування  в районі, зміцнення його організаційних, правових, матеріально-фінансових, інформаційних засад.

Окремо доповідач зупинився на необхідності прийняти такі програми у сільських радах, що сприятиме формуванню економічно достатніх територіальних громад, підвищенню професійного рівня посадових осіб місцевого самоврядування.

Заступник голови районної ради Василь Камський ознайомив присутніх із проектом порядку денного чотирнадцятої сесії районної ради шостого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 6 червня о 10.00 у великому залі районної ради.

Бурхливе обговорення викликало питання «Про сприяння органів місцевого самоврядування в роботі дільничних інспекторів міліції», яке доповів голова районної ради Василь Кравченко. Справедливі нарікання голів на недостатню роботу з населенням дільничних інспекторів, за словами Василя Кравченка, не повинні заважати роботі по попередженню правопорушень у районі, тому потрібно налагоджувати тісну співпрацю з правоохоронними органами, використовувати усі можливості для задоволення кожної скарги чи звернення громадян.

Окремо Василь Анатолійович зупинився на питанні встановлення в громадських місцях на території району білбордів з фото, прізвищами та номерами телефонів дільничних інспекторів міліції, працівників ВДАІ та чергової частини Кременчуцького РВ УМВС.

У «Різному» також обговорили проблеми впорядкування територій сільрад, питання ремонту доріг, залучення жителів до громадських робіт.